Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : شورای مشاوران روحانی در گیلان تشکیل می شود / روحانی پیرو اندیشه های امام (ره) است

رئیس ستاد روحانی در گیلان از تشکیل شورای مشورتی 60 نفره روحانی در این استان خبر داد.

عبدالغفار شجاع امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به استفاده از ظرفیت ستادهای انتخاباتی روحانی در گیلان، اظهار کرد: شورای 60 نفره ستاد روحانی در گیلان به زودی تشکیل می شود.

وی با بیان اینکه هر شهرستان دو نماینده در این شورا دارد، افزود: گروه های جوانان، بانوان، نخبگان، دانشگاهیان و ... نمایندگان اختصاصی در این شورا دارند.

رئیس ستاد روحانی در گیلان گفت: شورای مشورتی 60 نفره روحانی در گیلان در زمینه توسعه و استفاده از ظرفیت های گیلان به دولت پیشنهادهایی را ارائه می کند.

وی با بیان اینکه اساسنامه این شورا به زودی آماده می شود، تصریح کرد: به دنبال حفظ وحدت و نیروهای فعال ستاد روحانی در گیلان هستیم.

شجاع ادامه داد: شورای مشورتی در هر شهرستان به صورت هفت نفره و هر شهر نیز پنج نفره و در روستاها به صورت سه نفره تشکیل می شود.

وی با تصریح بر اینکه اعتقاد به آرمان های انقلاب، شهدا و اسلامیت از اصول اصلی انقلاب اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: حسن روحانی نه تنها اصول انقلاب را واقعاً قبول دارد و پیرو اندیشه های امام راحل است، بلکه معتقد است باید اصول صدمه دیده انقلاب را اصلاح کند.

رئیس ستاد روحانی در گیلان یادآور شد: در دولت دکتر روحانی که دولت اعتدال و تدبیر است، کم ترین عزل و نصب ها صورت می گیرد و اساس کار نیز بر پایه شایسته سالاری است./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان