Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : ˈ محمدجواد حشمتی ˈ روز پنجشنبه در مراسم افتتاح ساختمان اداره کل ثبت اسناد واملاک استان اظهار کرد : سازمان ثبت اسناد واملاک با ثبت املاک و دارایی مردم و بیت المال وظیفه ای مهم برعهده دارد .

وی با اشاره به اینکه بسیاری از پرونده های محاکم قضایی مربوط به اختلافات ملکی است گفت : مراجعه و ثبت به موقع اسناد واملاک از تشکیل این پرونده های قضایی پیشگیری می کند .

حشمتی اطلاع رسانی صحیح از خدمات ثبت اسناد و املاک را در توجه مردم به این خدمات مهم خواند و گفت : افزایش آگاهی مردم نسبت به اهمیت ثبت اموال مهمترین عامل پیشگیری از ایجاد مشکلات حقوقی در آینده است .

رییس کل دادگستری گیلان ایجاد زیرساخت های لازم در سازمان ثبت اسناد واملاک را در تحقق اهداف پیش بینی شده موثر خواند و گفت : ایجاد زیرساخت و تخصیص اعتبار لازم به این سازمان، زمان رسیدگی به استعلامات ثبتی را کاهش داده و خدمت به مردم را تسهیل می کند .

ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک گیلان در هشت طبقه شامل چهار طبقه اداره کل و چهار طبقه ناحیه ثبتی در پنج هزار و یکصد متر مربع و با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد و 800 میلیون ریال روز پنجشنبه با حضور معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مسئولان استانی افتتاح شد .منبع : ایرنا

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان