Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، با دستور مساعد رضا مسرور مدیرعامل این سازمان بر بررسی های کارشناسانه صورت گرفته در خصوص لزوم اتمام ساخت مجتمع اداری ،روند تکمیل ساختمان اداری از سر گرفته می شود.

این ساختمان بعد از  دو سال و نیم توقف در روند اجراء، با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در محدوده فاز تجارت منطقه، بعد از طی فرآیندهای قانونی ایجاد می شود.

تسهیل و تسریع در روند ارائه خدمات به سرمایه گذاران و ارباب رجوع، کاهش هزینه های رفت و آمد و زمان بوروکراسی اداری، تجمیع پرسنل حوزه های مختلف سازمان در یک مجموعه واحد و قرارگرفتن نیروی انسانی در شرایط کاری-اداری مناسب به منظور بالابردن میزان بهره وری از جمله مهمترین دلایل احداث ساختمان اداری منطقه آزاد انزلی می باشد.

 گفتنی است این ساختمان در شش طبقه با حدود 14 هزار مترمربع در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع  ایجاد می شود و تاکنون بیش از 100 میلیارد ریال صرف ساخت آن شده است.

رعایت الگوی بهینه سازی مصرف انرژی، سیستم های الکتریکال و مکانیکال پیشرفته مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا، آمفی تئاتر، بخش IT، سالن ها و کلاس های آموزشی بهمراه فضای سبز 15 هزار مترمربعی و پارکینگ از امکانات و ویژگیهای این ساختمان است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان