Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : دکتر محمد علی نجفی در نشستی با مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ایران گفت : در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق زیبا و گردشگرپذیر استان آمادگی داریم از بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در ساخت مجتمع های مسکونی انبوه حمایت کنیم .

وی با اشاره به مشکلات موجود در بخش سرمایه گذاری دراستان اظهار داشت : موانع موجود برسرراه سرمایه گذاری در بخش های مختلف گیلان از جمله ساخت مسکن باید برطرف شود و در این زمینه برنامه هایی را در دست اقدام داریم .

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه هنرما این است که بتوانیم سرمایه بخش خصوصی را هرچه بیشتر جذب کنیم گفت : افزایش سرمایه گذاری در گیلان موجب کاهش بیکاری و بهبود وضعیت معیشی مردم استان خواهد شد .

دکتر نجفی همچنین با اشاره به وجود 15 هزار عضو سازمان نظام مهندسی گیلان افزود : باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا بشود از پتانسیل های بالقوه نیروی انسانی تحصیل کرده استان بهترین بهره را برد و آمار بیکاری جوانان تحصیل کرده را کاهش داد .

وی با بیان اینکه گیلان بیشترین روزنامه ها و نشریات و سایت های خبری را در کشوردارد اظهار داشت : مردم گیلان مردمانی باسطح سواد و آگاهی بالا و فرهنگی غنی هستند فلذا مسئولین وظیفه دارند در شأن این مردم به آنها خدمت کنند .

نقی پور مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ایران نیز در این نشست با تأکید برطرف کردن موانع سرمایه گذاری گفت : این شرکت آمادگی دارد با حمایت مسئولین گیلان سرمایه گذاری دربخش های عمرانی استان گسترش دهد .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان