Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه وعده اعضای شورای شهر در این چهار ماه محقق نشده و اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است، گفت: فریب افکار عمومی، خود فریبی است.

سید رضا موسوی روزان در بیست و چهارمین جلسه شورای این شهر، با بیان اینکه بالاترین توفیق برای اعضای شورای شهر آبادانی شهر و حل مشکلات مردم است، اظهار کرد: با گذشت چهار ماه از عمر شورا هنوز چشمه های امید به روی مردم باز نشده است و قدم جدی برای تحقق خواسته های شهروندان که وعده داده شده انجام نگرفته است.

وی با بیان برنامه های وعده داده شده توسط اعضای شورای شهر ، افزود: تحقق نهضت آسفالت، ساماندهی دستفروشان، تبدیل رودخانه های گوهررود و زرجوب به محلی برای تفریح مردم و تبدیل تالاب عینک به مرکز گردشگری هنوز اقدامی برای این وعده ها انجام نشده است.

موسوی روزان درباره انعکاس اخبار شورای چهارم در رسانه ها و خبرگزاری ها، گفت: وقتی صحبت می کنیم که خبرگزاری ها آینه تمام واقعیت ها هستند اما هفته ها خبری از آنها نیست و مشکل پرداخت حقوق پرسنل شهرداری در پیچ و خم ها گم می شود.

وی تصریح کرد: روزی می گوییم به دنبال شهر ایده آل و عروس گمشده هستیم و از کند و کاری های شهر می گذریم و آنچه را که خود داریم از بیگانگان تمنا می کنیم.

عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه تصمیمات باید از پایه و اساس درست باشد، تصریح کرد: فریب افکار عمومی و عوام فریبی کار درستی نیست و در واقع فریب خود است، زمان می گذرد و فرصت برای خدمت رسانی کوتاه است.

موسوی روزان با اشاره به عزل و نصب ها در شهرداری، خطاب به شهردار رشت گفت: شهروندان از شما به دلیل تجربه و سابقه کاری که دارید انتظار بیشتری دارند و باید در هر انتصابی که انجام می دهید دقت کنید.

وی افزود: در گذشته شهردارانی در این شهر حضور داشتند که تجربه کاری نداشتند اما از شما به دلیل تجربه بالا انتظار می رود که تصمیمات سنجیده بگیرید./منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان