Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : عطاءالله حکیمی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار رودبار با اشاره به اینکه جابجایی مدیران در دولت ها امری بدیهی است، تصریح کرد: فرماندار جدیدی که برای این شهرستان انتخاب شده فردی توانا در حوزه بودجه و برنامه است.

وی با بیان اینکه یکی از متخصصین استان برای شهرستان رودبار انتخاب شده است، تاکید کرد: فرماندار جدید محاسبات و برنامه بودجه استان را در مدت های زیادی در دست داشته است.

حکیمی، شهرستان رودبار را یکی از منطقه های محروم استان دانست و گفت: انشا الله با اتحاد و همدلی خوبی که بین مسئولین وجود دارد، این شهرستان از محرومیت خارج شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان با یک هزار و 250 کیلومتر راه بزرگترین شهرستان استان گیلان است، تصریح کرد: یکی از شاخصه های توسعه بر اساس تعداد جمعیت است که ما همیشه در این بخش متضرر شده ایم.

وی افزود: میانگین گازرسانی به استان 52 درصد است در حالی که این میانگین برای رودبار 29 درصد بوده است.

حکیمی با تاکید بر مشکلات بخش صنعت رودبار، خاطرنشان کرد: با گذشت بیش از 10 بلاتکلیفی درباره مشکلات کاشی گیلانا، هنوز به جایی نرسیده ایم.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، آفت مگس در اراضی زیتون رودبار را سم مهلکی دانست که 80 درصد زیتون شهرستان را نابود کرده است.

وی با انتقاد از مکان بندی عوارضی در شهرستان رودبار، بیان کرد: این عوارضی در امام زاده هاشم قرار دارد در حالی که مردم رودبار باید برای رفتن به مرکز استان عوارض پرداخت می کنند.

حکیمی با اشاره به رتبه دوم دامپروری رودبار در استان، اذعان کرد: توجه مسئولان به بخش کشاورزی شهرستان باید بیش از گذشته ادامه داشته باشد./منبع : شبستان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان