Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در مراسم  قدردانی از رئیس پیشین سازمان بازرسی گیلان و معارفه رئیس جدید این سازمان که سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور ، رئیس دادگستری استان و جمعی از مدیران حضور داشتند ، توسعه و پیشرفت را دغدغه مشترک مدیران عنوان کرد و افزود : استان گیلان از ظرفیت و توانمندی بالایی در بخش های مختلف برخوردار است که باید با بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل ها در جهت توسعه و تعالی استان تلاش کنیم و گیلان را به جایگاه واقعی که آن است برسانیم .

 دکتر نجفی در ادامه سخنان خود  شجاعت ، سلامت ، پاکدستی و سخت کوشی را از اصول اولیه مدیریتی در نظام اسلامی عنوان کرد و افزود : وحدت ، همدلی و همکاری بسیار خوبی بین مسئولین استان وجود دارد و انشاء ا.. با این وحدت و همراهی برمشکلات فائق خواهیم آمد .

نماینده عالی دولت در گیلان گفت : عمده بزهکاری در استان گیلان ناشی از فقر ، بیکاری و عدم اشتغال است .

 استاندارگیلان نظارت را موجب اصلاح امور و هدایت در اندیشه مدیریتی استان دانست اظهار داشت : باتوجه به امکانات و پتانسیل های خوب استان متأسفانه در بخش بیکاری جزو رده های اول در سطح کشور بشمار می رویم که یکی از دغدغه های توسعه استان باید حل این مشکل باشد .

 دکتر نجفی گیلان را سرزمین فرصت ها دانست و کسب مقام دوم استان در بخش پارک و فناوری در سطح کشور را نشان از ظرفیت بالای گیلان عنوان کرد و افزود : تلاش خواهیم کرد تا پتانسیل ها را فعال و گیلان را به جایگاه واقعی خود برسانیم .

 استاندارگیلان عدالت در جامعه اسلامی ، جلوگیری از تکاثر طلبی و تحقق آرمان های دینی و اداری را از جمله آثار بازرسی در جامعه عنوان کرد و افزود :تحقق عدالت در جامعه اسلامی به عنوان  تحقق آرمانهای دینی، از وظایفی است که بر عهده سازمان بازرسی نهاده شده که وظایفی سنگین و قابل توجه است.

وی با تاکید بر اینکه  صداقت، شجاعت و تدبر اصول اولیه مدیریت در اسلام است.گفت :انشاء ا... با هدایت عالمانه مقام معظم رهبری و با اندیشه و تدبیر ریاست جمهور اقتصاد کشور را پویا تر خواهیم کرد

 در ادامه این مراسم رئیس سازمان بازرسی کل کشور نظارت را ارجع بر بازرسی دانست و افزود : این شیوه در سازمان بازرسی ادامه خواهیم داد تا زمانی که اگر مدیری تمکین نکند در آن زمان از طریق بازرسی وارد عمل خواهیم شد ./منبع : استانداری

سراج گفت : هماهنگی ، همدلی و وفاق خوبی در استان گیلان وجود دارد و انشاء ا...اجازه نخواهند داد فسادی صورت گیرد .

 وی با بیان اینکه مردم از کمبودها گلایه ندارند بلکه از تبعیض ها ناراحت هستند افزود : مردم ولی نعمت ما هستند و باید با تلاش مضاعف جوابگوی محبت آنان باشیم .

 در ادامه این مراسم سیاوش پور رئیس کل دادگستری استان با اشاره به ظرفیت و توانمندی بالای استان اظهار داشت : مردمان این استان مردمانی مؤمن ، ولایتمدار و دارای فرهنگی بالا می باشند .

وی افزود : استان گیلان از ظرفیت توسعه بالایی برخوردار است ولی متأسفانه از این ظرفیت ها به خوبی استفاده نگردیده است که انشاء ا... با حضور دکتر نجفی سابقه و تجریه مدیریتی بالا در بخش های مختلف دارد گیلان را به جایگاه واقعی که شایسته و استحقاق مردمان خوب آن است برسانند .

 رئیس کل دادگستری استان افزود : قوه قضائیه در جهت توسعه استان در مدار قانومنمدی و ضابطه با دستگاه اجرایی کاملا" همراه است .

 در پایان این مراسم ضمن قدر دانی از زحمات و تلاش سید حمید حسینی رئیس پیشین سازمان بازرسی استان ، سیف ا... مسرور به عنوان رئیس جدید این سازمان معرفی شد .منبع : استانداری

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان