Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2

گیلانیان : سفیر چین در ایران با تأکید بر اینکه منطقه آزاد انزلی، کشاورزی و گردشگری گیلان فرصت های سرمایه گذاری خوبی دارد، گفت: بازرگانان چینی در کشاورزی، گردشگری و پروژه های عمرانی گیلان سرمایه گذاری می کنند.

یاهونگ یانگ بعد از ظهر امروز در نشست با استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان توانایی های زیادی برای سرمایه گذاری دارد، اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری فراهم می کند.

وی با بیان اینکه آمادگی افزایش میزان مبادلات تجاری و سرمایه گذاری در ایران هستیم، افزود: چین یکی از بزرگترین شرکای تجاری جمهوری اسلامی ایران است.

سفیر چین در ایران با بیان اینکه فرصت های و ظرفیت های موجود برای سرمایه گذاری مشترک تجار چینی و گیلانی زیاد است، گفت: پروژه های قابل توجهی در گیلان وجود دارد که می توانند فرصت مناسب برای سرمایه گذاران و تجار چینی باشند.

یانگ، با تأکید بر اینکه همکاری های زیادی با ایران داریم و در تلاشیم این همکاری ها گسترش یابد، تصریح کرد: گیلان استان زیبایی هاست و فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاری دارد.

وی با تأکید بر اینکه منطقه آزاد انزلی، کشاورزی و گردشگری گیلان فرصت های سرمایه گذاری خوبی دارد، گفت: بازرگانان چینی در کشاورزی، گردشگری و پروژه های عمرانی گیلان سرمایه گذاری می کنند .

همچنین سفیر چین در دیدار با مدیران منطقه آزاد انزلی، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی جاده ابریشم را احیا می کنیم و این جاده اهمیت زیادی دارد.

سفیر چین در ایران با بیان اینکه آشنایی زیادی با منطقه آزاد انزلی نداشتم، گفت: وقتی از شرکت های چینی پرسیدم از مدیران این منطقه رضایت کامل داشتند.

یانگ با تأکید بر اینکه شرکت های چینی را تشویق می کنم واردات خود را از این مسیر انجام دهند، تصریح کرد: فرصت های خوبی در منطقه آزاد انزلی وجود دارد . /منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان