Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه، هماوردی استکبار با انقلاب اسلامی را نتیجه اقتدار نظام دانست و گفت: ملت ایران هرگز در مقابل آمریکا سر تعظیم فرود نمی آورد.

محمدصالح اسدی عصر امروز در نهمین یادواره شهدای عاشورایی 96 شهید اطلاعات عملیات سپاه قدس گیلان در مهدیه این شهر اظهار کرد: نیروهای اطلاعات را جوانان شجاع، با ایمان، مخلص و فداکار در دفاع مقدس تشکیل دادند و به این صفت ها مشهور شدند.

وی نیروهای اطلاعات عملیات را صادق عنوان کرد و نیروهای اطلاعات از ویژگی ایثارگری و از خودگذشتگی برخوردار بودند.

اسدی با اشاره به فعالیت نیروهای اطلاعات در دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: نیروهای اطلاعات قبل از آغاز عملیات منطقه را شناسایی کرده و مسیر را به رزمندگان نشان می دادند.

معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: نیروهای اطلاعات نوک پیکان حمله به دشمن بودند و خالصانه پایداری کردند.

وی با بیان اینکه نیروهای اطلاعات متن زندگی را خود نوشتند، یادآور شد: شهادت امضای متن زندگی نیروهای اطلاعات بود.

اسدی انقلاب اسلامی را پیاده کننده اسلام ناب محمدی (ص) خواند و اظهار کرد: نیروهای اطلاعات به شایستگی از انقلاب اسلامی دفاع کردند.

معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به دفاع رزمندگان از سرزمین مقدس جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: شهدا روزهای آرامش و آسایش را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

وی هماوردی امروز استکبار جهانی با انقلاب اسلامی را نتیجه اقتدار نظام دانست و بیان کرد: اعمال فشار سخت دشمن نشان دهنده اقتدار جمهور اسلامی ایران است.

اسدی به حادثه 11 سپتامبر در آمریکا اشاره کرد و افزود: استکبار به دنبال بهانه ای برای حمله به جنوب غرب آسیا بود و یک هواپیما و ساختمان را به طور کامل نابود کرد تا این بهانه را به دست آورد.

معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا پس از حادثه 11 سپتامبر به افغانستان لشکرکشی کرد، گفت: آمریکا برای حمله به ایران به نتیجه قابل قبولی نرسید و به عراق حمله کرد.

وی مقاومت، ایستادگی و پایمردی رزمندگان در دفاع مقدس و وجود مقام معظم رهبری را مانع حمله دشمن به کشور دانست و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب کشور را با عزت و سربلندی به پیش می برد.

اسدی یادآور شد: استکبار همچنان فشار خود علیه نظام اسلامی را افزایش می دهد تا جمهوری اسلامی را به زانو در آورد اما باید بداند ملت ایران در مقابل آمریکا سر تعظیم فرود نمی آورد.

معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: ملت ایران برای رسیدن به رفاه ذلت و خواری را قبول نمی کند و این موضوع در قاموس ما وجود ندارد.

وی با بیان اینکه دشمن از فشارهای بیرونی نتیجه نگرفته است، اظهار کرد: تمام امید دشمن به تفرقه بین مردم است.

اسدی به مقاومت ملت ایران در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: در دوران دفاع مقدس در توان نظامی با دشمن برابر نبودیم و رمز پیروزی رزمندگان در اتحاد، وحدت و یکپارچگی بود.

معاون فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تبعیت از ولایت فقیه را دومین رمز پیروزی ملت ایران دانست و بیان کرد: جناح بندی در دوران دفاع مقدس در کشور وجود نداشت و نیروها با هر گرایشی پیروزی را در تبعیت از رهبری می دیدند.

وی با تاکید براینکه جنگ هنوز تمام نشده است، خاطرنشان کرد: شرایط مانند دفاع مقدس است تنها با این تفاوت که آنجا دشمن مشخص بود اما اکنون نبرد پیچیده شده و دشمن وارد خانه ما شده است.

اسدی در پایان یادواره شهدا را تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: دشمن به دنبال مشوش کردن افکار عمومی است./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان