Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دنیا متحیر ورود ناوگان نظامی ایران به اقیانوس اطلس شده و این از برکات انقلاب اسلامی است.

سردار بهروز اثباتی بعد از ظهر امروز در مهدیه این شهر با تبریک دهه مبارک فجر و تسلیت وفات حضرت معصومه (س) اظهار کرد: فرهنگ حوزه خطیری است و بر این اساس شورای عالی فضای مجازی با حکم مقام معظم رهبری تشکیل شده است.

وی انقلاب اسلامی را رستاخیز دین مداری خواند و گفت: انقلاب اسلامی با دیگر پدیده های اجتماعی متفاوت است.

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح انقلاب اسلامی را انفجار نور نام برد و تصریح کرد: انقلاب اسلامی توسط ولی فقیه به پیروزی رسیده است.

وی ولی فقیه را مترقی ترین اصل در نظام اسلامی دانست و افزود: ولایت فقیه جامعه را متحول می کند و دشمن از این امر هراس دارد.

اثباتی به مراحل شکل گیری انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: مرحله نخست شکل گیری تا پیروزی انقلاب بوده و مرحله دوم نیز استقرار نظام تاکنون است.

وی با بیان اینکه آینده سازی مرحله سوم انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: در مرحله سوم پرچم انقلاب اسلامی به صاحب اصلی اش سپرده می شود.

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه وظیفه داریم آرمان های انقلاب اسلامی را در جهان نشر دهیم، خاطرنشان کرد: دنیا تشنه ایدئولوژی اسلامی و ولایت فقیه است.

وی تصریح کرد: دنیا از دیروز متحیر ورود ناوگان نظامی ایران به اقیانوس اطلس شده و این از برکات انقلاب اسلامی است./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان