Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی همزمان با دهه مبارک فجر نخستین واگذاری زمین در پهنه صنعتی منطقه از تاریخ تأسیس منطقه آزاد انزلی انجام شد .

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت : همزمان با ایّام الله دهه فجر نخستین واگذاری زمین به سرمایه گذار از سوی این سازمان در پهنه صنعتی منطقه از تاریخ تأسیس سازمان منطقه آزاد انزلی صادر شد.

وی ادامه داد: به منظور حمایت بیشتر از سرمایه گذاران و اجرای اولویت های تعیین شده در طرح جامع منطقه آزاد انزلی، زمینی به مساحت بالغ بر 3 هزار مترمربع از اراضی تحت مالکیت این سازمان براساس قرارداد اجاره، برای اجرای طرح توسعه خطوط تولید به یکی از شرکت های تولیدی داخلی موفق در عرصه کارآفرینی، اشتغالزایی و صادرات واگذار شده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این اقدام در راستای برنامه های حمایتی-مدیریتی جدید این سازمان در زمینه حمایت از طرح های سرمایه گذاری صادرات محور صورت گرفته است، اضافه کرد: باعنایت به محدودیت اراضی تحت مالکیت این سازمان در محدوده 3200 هکتاری، دست یابی به اهداف تعیین شده به منظور جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال مولد، بدون همکاری نهادهای دولتی مالک اراضی محدوده منطقه و ساکنین روستاهای منطقه میسر نخواهد بود.

وی تصریح کرد: پیش از این سازمان منطقه آزاد انزلی طی فراخوانی به مالکین اراضی محدوده این منطقه، آمادگی خود را برای ارائه مجوزهای لازم به طرح های سرمایه گذاری که در قالب طرح جامع منطقه آزاد انزلی است، اعلام کرده بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان