Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آمادگی کامل ۴۰۰ پرسنل تیم فوریت های پزشکی در تعطیلات نوروز ۹۳ برای ارائه خدمات پزشکی به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: ۵۳ پایگاه امداد پزشکی ثابت شهری و جاده ای در گیلان فعال است.

پروفسور انوش برزیگر با قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارکنان مرکز فوریت های پزشکی گیلان، اظهار کرد: کارکنان فوریت های پزشکی استان در تمام ایام سال به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی به دور از خانواده های خود تمام تلاش خود را در راستای خدمات رسانی به مردم بکار می گیرند.

وی با بیان اینکه زحمات تیم فوریت های پزشکی در تمام ساعات شبانه روزی قابل تحسین است، افزود: تلاش خداپسندانه این افراد در خدمات رسانی به مردم در نزد خداوند متعال از ارج معنوی بالایی برخوردار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به آمادگی کامل تیم فوریت های پزشکی گیلان در ایام تعطیلات سال جدید تصریح کرد: با توجه به آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی، آمادگی تمامی سازمان های امدادی و نظارتی از جمله اورژانس 115 و فوریت های پزشکی، از اهمیت خاصی برخوردار است که برای مانور اعلام آمادگی فوریت های پزشکی برگزار شد.

برزیگر با تاکید بر اینکه مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه گیلان آمادگی کامل برای امداد و کمک های درمانی به بیماران و مصدومین حوادث جاده ای و شهری را دارد خاطرنشان کرد: از 26 اسفند تا 17 فروردین، بیش از 400 پرسنل فوریت های پزشکی شامل پزشک، پرستار و تکنسین فوریت های پزشکی در 53 پایگاه ثابت شهری و جاده ای و یک پایگاه ویژه در فرودگاه سردارجنگل رشت آماده ارائه خدمات به مسافران و میهمانان نوروزی است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان