گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
مارس 30, 2014 کد خبر : 26006 خبر ها

لاهوتی:

نظام اسلامی در حوزه اقتصاد و فرهنگ نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است

گیلانیان : نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام اسلامی در حوزه اقتصاد و فرهنگ نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است.

مهرداد لاهوتی ظهر یکشنبه در جمع مردم و مسئولان این شهرستان با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: دشمن پس از شکست در جنگ نظامی، اقتصاد و فرهنگ را هدف قرار داده است زیرا نقاط حساسی هستند.

وی اظهارداشت: در حوزه اقتصاد و فرهنگ نظام اسلامی نیازمند عزم ملی و مدیریت جهادی است بنابراین مسئولان و مردم باید به این مهم توجهی ویژه داشته باشند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای استقلال اقتصادی و معرفی تولیدات با کیفت داخلی به کشورهای دنیا مهمترین اولویت تاکیدات رهبر معظم انقلاب در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: مسئولان در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی باید با مدیریت قوی در زمینه شکوفا شدن تولیدات داخلی و صادرات کالاهای با کیفیت و مرغوب ایرانی به کشورهای دنیا از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

لاهوتی تاکید کرد: برای تحقق شعار سال همه اقشار مردم باید به صحنه آمده و با عزم استوار با مسئولان همکاری و مشارکت کنند.

وی اذعان داشت: بنابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب همه امکانات و نیروی انسانی برای حرکت در مسیر دستیابی به اقتصادی قوی و ملی در ایران اسلامی فراهم است و باید به زیبایی مدیریت شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه بر لزوم توسعه زیر ساخت‌های گردشگری در این شهرستان تاکید کرد و گفت: این صنعت نقش مهمی در شکوفایی اقتصادی جامعه دارد.

وی افزود: صنعت گردشگری یکی از اقتصادی ترین فعالیت‌ها در چرخه ملی کشورها به خصوص از جهت اشتغال، ارزآوری و رونق مناطق مختلف تلقی می شود.

لاهوتی یادآورشد: خوشبختانه از لنگرود به عنوان یکی از زیباترین شهرستان های استان به لحاظ جاذبه‌های طبیعی و گردشگری یاد می شود و طبیعت بکر منطقه نیز باعث حضور سالانه میلیون ها نفر گردشگر همزمان با ایامی مثل آغاز سال نو و نیز فصل تابستان به این شهرستان می شود./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی