Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر از ساخت 700 هزار واحد مسکن مهر خودمالکی تا پایان امسال در کشور خبر داد.

احمد اصغری مهرآبادی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعتبارات مسکن مهر اظهار کرد: اعتبارات مسکن مهر از طریق تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان تامین می شود.

وی به مصوبات دولت و بانک مرکزی مبنی بر پرداخت تسهیلات بانکی برای ساخت مسکن مهر اشاره کرد و افزود: 50 هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر در هیئت دولت به تصویب رسیده است.

اصغری مهرآبادی با بیان اینکه 47 هزار میلیارد تومان برای ساخت مسکن مهر در کشور قرارداد منعقد شده است، تصریح کرد: 44 هزار میلیارد تومان تاکنون پرداخت شده و باقی مانده تسهیلات در سال جاری و سال آینده پرداخت می شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر از پرداخت یک هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات به مسکن مهر گیلان خبر داد و بیان کرد: گیلان از استان های پیشرو محسوب می شود و امیدواریم بخش عمده ای از پروژه های مسکن مهر تا پایان سال جاری در این استان به بهره برداری برسد.

وی به پرداخت 70 درصدی وام های 25 به 30 میلیون تومانی در گیلان اشاره کرد و گفت: وام 30 میلیون تومانی تنها در استان های هرمزگان، البرز و گیلان پرداخت می شود.

اصغری مهرآبادی با اشاره به تصویب وام 30 میلیون تومانی در هیئت دولت، خاطرنشان کرد: بانک مرکزی با پرداخت وام 30 میلیون تومانی در استان های دیگر موافقت نکرده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر با بیان اینکه در مجموع 2 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر در کشور قرارداد منعقد شده است، اظهار کرد: یک میلیون و 920 هزار واحد تاکنون به مرحله سفت کاری رسیده است.

به گفته وی، نازک کاری تعداد یک میلیون و 520 هزار واحد مسکن مهر در کشور به اتمام رسیده است.

اصغری مهرآبادی از افتتاح 700 هزار واحد مسکن مهر خودمالکی تا پایان امسال در کشور خبر داد و بیان کرد: تا پایان سال 94 مقرر شده، تمام پروژه های مسکن مهر به اتمام برسد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر، تصریح کرد: امسال تعداد 18 هزار واحد مسکن مهر در گیلان افتتاح می شود./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان