Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : شهردار رشت گفت: باید با استفاده از نیروهای متخصص و باتجربه شهرداری رشت مطالبات حداقلی مردم از جمله آسفالت معابر اصلی و فرعی برآورده شود.

محمدابراهیم خلیلی ظهر امروز در جمع مدیران مناطق شهرداری این شهر اظهار کرد: مناطق شهرداری به عنوان بازوان این مجموعه هستند.

وی افزود: مناطق باید بر اساس وحدت رویه و تصمیمات اخذ شده اهرم اجرایی مناسب را شناسایی کنند.

شهردار رشت با بیان اینکه مناطق باید روند نظام مند با هدف گذاری مشخص برای وصول مطالبات را ارائه دهند، تصریح کرد: ضابطه مند سازی عملیات اجرایی وصول عوارض مورد تاکید است.

وی با اشاره به اینکه توانمندی نیروی انسانی می تواند با تشکیل کمیته ای تخصصی در این روند کارگشا باشد، خاطرنشان کرد: پیگیری مطالبات شهرداری و وصول آنها باید با بررسی های کارشناسی محقق شود.

خلیلی گفت: باید با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه شهرداری مطالبات حداقلی مردم از جمله آسفالت معابر اصلی و فرعی محلات برآورده شود.

این مقام مسئول رضایت مندی مردم و جلب مشارکت های عمومی را موجب ارتقای بازده سازمانی دانست و یادآور شد: این امر بهره گیری از توانمندی بدنه اجرایی مجموعه شهرداری را به مطلوبیت حداکثری می رساند.

شهردار رشت تصریح کرد: همدلی، همکاری و اشراف به تمام روش ها از ویژگی های ذاتی و جدایی ناپذیر شهرداری رشت است.

وی شهروندان شهر رشت را صبور و کم توقع خواند و متذکر شد: با فعال سازی و افزایش پویایی مجموعه شهرداری باید خدمات بهتر و مطلوب تری به شهروندان ارائه شود.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان