Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده پلیس راه گیلان گفت: بر اثر سهل انگاری و بی احتیاطی یک راننده مامور پلیس راه گیلان در حین انجام ماموریت جان خود را از دست داد.

مهیار رستگار با تسلیت به خانواده «امیری» مامور پلیس راه گیلان اظهار کرد: روز گذشته بی توجهی یک راننده به جلو مرگ شهادت گونه یکی از همکاران پلیس راه در هنگام انجام ماموریت را رقم زد.

وی با بیان اینکه عدم توجه به جلو یکی از عوامل مهم وقوع حوادث رانندگی است، افزود: استفاده از تلفن همراه، مشغول شدن با تجهیزات داخل خودرو و... موجب می شود تا راننده نسبت به جلو بی توجه شود.

فرمانده پلیس راه گیلان افزود: زمانی که راننده با سهل انگاری خود متوجه مامور و خودروی پلیس راه نشود حادثه تلخی را رقم می زند که نمی توان آن را جبران کرد.

وی با تاکید بر حس مسئولیت پذیری رانندگان به هنگام رانندگی تصریح کرد: رانندگان باید به گونه ای رانندگی و رفتار کنند که انتظار دارند جامعه با آنها همانگونه رفتار کند و برای حقوق دیگران احترام قایل شوند.

رستگار با اشاره به اینکه یک لحظه غفلت حادثه آفرین است، خاطرنشان کرد: به هنگام رانندگی باید تمام نکات مربوط به قوانین آن را رعایت کرد.

وی در ادامه از عادی بودن شرایط ترافیکی جاده های استان خبر داد و یادآور شد: اکنون تمام محورهای ارتباطی گیلان بدون محدودیت ترافیکی باز است و تردد ایمن با رعایت قوانین رانندگی جریان دارد.

این مسئول ضرورت رانندگی با صبر و حوصله و پرهیز از شتاب و خودداری از سرعت و سبقت غیرمجاز را مورد تاکید رانندگان قرار داد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان