Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2
گیلانیان : تهیه کننده سریال «پایتخت 4» اعلام کرد: تاکنون 12 قسمت کامل مونتاژ شده از «پایتخت» آماده شده است و گروه شبانه روز مشغول به کار هستند. 
او پیش بینی کرد، تصویربرداری سریال «پایتخت» تا پایان ماه مبارک رمضان در شمال کشور ادامه داشته باشد. الهام غفوری در گفت وگو با ایسنا، گفت: در روزهای اخیر هدایت هاشمی مقابل دوربین «پایتخت 4» رفت و اکنون هم همچنان بازی دارد. سریال «پایتخت 4» همزمان در حال صداگذاری ، تدوین و موسیقی است. همچنین تیتراژ این مجموعه مراحل فنی اش را می گذراند. وی ادامه داد: قصه «پایتخت 4» فردا شب - 28 خرداد ماه - در قسمت اول با انتخاب بازیگر نقش هما (ریما رامین فر) در شورای شهر آغاز می شود. فصل چهارم از «پایتخت» اتفاقات و قصه های متفاوت و ویژه ای دارد که امیدوارم سری جدید این مجموعه نیز همچون سری های قبل مورد اقبال تماشاگران تلویزیون قرار گیرد. غفوری همچنین یادآور شد: قصه سریال «پایتخت 4» همچنان در حال نگارش است. تهیه کننده سریال «پایتخت 4» در پایان اعلام کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان درگیر تصویربرداری هستیم و بر مبنای قصه احتمال دارد تغییر لوکیشن هم داشته باشیم و بازیگران دیگری نیز به کار اضافه شوند اما فعلا در همان شیرگاه مازندران مشغول به کار هستیم.
«پایتخت» فردا می آید «پایتخت» فردا می آید «پایتخت» فردا می آید «پایتخت» فردا می آید «پایتخت» فردا می آید «پایتخت» فردا می آید «پایتخت» فردا می آید «پایتخت» فردا می آید
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان