Saturday، 13 July 2024 | شنبه، 23 تیر 1403
1 2

گیلانیان : ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت: عظمتی که در استقبال از پیکر شهدای غواص از سوی مردم نمایش داده شد، نباید به نفع هیچ شخص یا جریانی مورد بهره برداری قرار گرفته و مصادره شود

علی اکبر پر اوزان عصر پنجشنبه ﺩﺭ ﻣﺮاﺳﻢ ﻣﻌﺎﺭﻓﻪ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاﺭ شهرستان ﺭﺿﻮاﻧﺸﻬر افزود: هیچ جریانی ﺣﻖ ﻧﺪاﺭﺩ عظمتی ﻛﻪ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺩﺭ ﺗﻬﺮاﻥ و در استقبال از پیکر این شهدا نمایش داده شد را برای خود مصادره کرده و با این مساله به صورت شخصی یا جناحی برخورد کند.

آیین تشییع شهیدان دفاع مقدس روز سه شنبه هفته جاری 26 خردادماه برگزار شد که با شعارهای سیاسی برخی افراد و نیز حمل کاغذ نوشته های سیاسی، اعتراض خیل عظیمی از شرکت کنندگان در مراسم، مسولان و خانواده های شهدا برانگیخته شد.

جمعی از خانواده های شهدای هشت سال دفاع مقدس در بیانیه ای ضمن محکوم کردن سوءاستفاده برخی جریان های سیاسی از مراسم تشییع پیکر شهدای غواص به این جریان های سیاسی هشدار دادند که به سوءاستفاده از خون شهیدان برای ساختن نردبانی جهت رسیدن به مطامع و امیال سیاسی خود پایان دهند.

ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ سیاسی و انتخابات استانداری گیلان در ادامه سخنانش در مراسم معارفه معاون فرماندار رضوانشهر گفت: فرمانداران و بخشداران باید با سیاست های دولت همسو و همگام بوده و علاوه بر این، با نمایندگان شهرهای خود در مجلس نیز تعامل سازنده داشته باشند.

وی با اشاره به کنترل تورم و اقدام صورت گرفته از سوی دولت تدبیر و امید افزود: کنترل تورم و کاهش آن از 45 درصد به 15 درصد از مهمترین توفیقات این دولت محسوب می شود که ثبات و آرامش را در جامعه ایجاد کرد.

ﻣﺪﻳﺮﻛﻞ سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت: از مجموع 85 درصد تغیرات صورت گرفته در سطح فرمانداران و بخشداران این استان، 75 درصد از نیروهای بومی و داخلی وزارت کشور استفاده شده که حتی یک بخشدار اهل سنت نیز منصوب شده است.

وی همچنین در ادامه با اشاره به موضوع بحران چوکا در شهرستان رضوانشهر بیان کرد: اقداماتی در خصوص چوکا در استان صورت گرفته که بزودی شاهد نتایج خوبی در این راستا خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی امام جمعه رضوانشهر نیز در این جلسه بیان داشت: مردمداری، تواضع و گره گشایی از مشکلات مردم از مهترین ویژگی یک مدیر خوب است که معاون قبلی فرماندار رضوانشهر دارای چنین خصوصیاتی بود.

وی ادامه داد: این شهرستان به دلیل وجود تنوع قومی و مذهبی نیازمند توجه ویژه در زمینه های مختلف می باشد.

همچنین فرماندار رضوانشهر گفت: از جمله مهمترین اقدامات دولت، مهار تورم در جامعه بود که آرامش را در کشور ایجاد کرد.

حمیدرضا امام پناهی با اشاره به دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در کشور بیان کرد: تأکید رهبری معظم انقلاب اسلامی و رییس جمهوری مبنی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات است و در این راستا فراهم سازی ساز و کار مناسب و عدم استفاده از امکانات دولتی بنفع یا علیه فرد و یا گروه خاصی در دستور کار ما قرار دارد.

وی تصریح کرد: ملت ایران برغم فشارهای بین المللی و تبلغات مسموم بیگانگان، پای ارزش ها ایستاده اند و استقبال از شهدای غواص این عظمت را بار دیگر به نمایش گذاشت.

در پایان این نشست ابراهیم چراغی بعنوان معاون جدید فرماندار این شهرستان معرفی شد.

شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت، 120 روستا، 810 کیلومتر مربع پهنه جغرافیایی، دارای حدود 14 هزار هکتار زمین زیر کشت انواع برنج می باشد که تنها سه هزار هکتار از این میزان از طریق کانال آب سد منجیل آب دهی و بقیه با نهرهای سنتی منتهی از سر دهنه های رودخانه ها آبیاری می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان