Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان بر ساخت یادمان شهیدان انصاری و نورانی در محل شهادتشان تأکید کرد و گفت: بنیاد شهید با همکاری استانداری یادمان مناسبی را رشت بسازند.

محمدعلی نجفی در این دیدار که در استانداری برگزار شد با اشاره به ویژگی های مدیریتی شهید انصاری، استاندار اسبق گیلان و شهید نورانی معاون عمرانی وی اظهار داشت: منش اخلاقی، فداکاری و ایثار این بزرگواران در عرصه مدیریتی خدمت به مردم، افتخار نظام مدیریتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه تنها استاندار شهید کشور متعلق به استان گیلان است گفت: این ویژگی منحصر به فرد هم از دیگر افتخارات مردم گیلان است.

استاندار گیلان هر روز این کشور را متعلق به شهداء دانست و افزود: تبیین اندیشه های شهیدان انصاری و نورانی و شرایط تاریخی که در آن به مردم خدمت کردند ضروری است.

وی همچنین با قدردانی از خانواده شهیدان انصاری و نورانی به ویژه همسر شهید انصاری که مروج  اندیشه های این شهداء شده اند گفت: همه  ما باید پایبند به آرمان های شهدا باشیم.

استاندار گیلان همچنین برساخت یادمان شهیدان انصاری و نورانی در محل شهادتشان تأکید کرد و گفت: بنیاد شهید با همکاری استانداری یادمان مناسبی را در این محل بسازند.

نجفی با تأکید بر بهره گیری از هنرمندان و اساتید دانشگاهی در طراحی این یادمان گفت : در طراحی این یادمان باید به اندیشه های ناب شهیدان انصاری و نورانی توجه کرد.

شهید انصاری استاندار اسبق گیلان و شهید نورانی معاون عمرانی اش پانزدهم تیر ماه سال 1360 در چهاردهمین روز ماه مبارک رمضان در مسیر عزیمت به استانداری به دست منافقان کوردل در خیابان لاکانی رشت به شهادت رسیدند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان