Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : سه سال پیش بود که خبر بیمه شدن همه مشترکین برق اعلام شد. در آن زمان این گونه عنوان شد که هر مشترک با پرداخت مبلغ ناچیزی در مقابل خسارات لوازم برقی ناشی از شبکه برق بیمه می شود.

اما این طرح با اطلاع رسانی مفیدی مطرح نشد. طرح مذکور که بین شرکت توانیر و یک شرکت بیمه منعقد شده است بند دیگری دارد که به موجب ان در قبال دریافت مبلغ ۵۰ تومان از هر مشترک شهرنشین و ۲۵ تومان از روستاییان، شرکت بیمه متعهد می شود تا در بررسی های بدوی ۱۵۰ هزار تومان خسارت پرداخت کند. با وجود این که بسیاری از مشترکان مبلغ اضافه شده بابت بیمه را در قبوض خود مشاهده کرده اند ولی تقریبا هیچ اطلاع رسانی درستی درباره چگونگی استفاده مشترکان از این بیمه انجام نشده و سؤالات بی شماری در این زمینه باقی مانده است.

598 نوشت، سوالاتی نظیر این که، بیمه دقیقا چه نوع خسارت هایی را پوشش می دهد؟ سقف پرداختی برای هر خسارت چقدر است؟ مراحل دریافت خسارت چگونه است؟ در صورت بروز اختلاف میان مشترک و شرکت بیمه باید به چه نهادی مراجعه کرد؟ و ده ها سؤال دیگر که همگی بی پاسخ مانده است.

جالب انکه در این طرح امکان بررسی های بیشتر نیز وجود دارد و جدا از خسارات مالی، خسارات جانی هم پوشش داده می شود. /منبع : تابناک

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان