Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه نباید در بحث هسته ای شتاب زده عمل شود، گفت: فتنه گران سیلی محکمی خورده اند، اما هنوز سخنان فتنه انگیز می زنند.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی ظهر امروز در نماز جمعه این شهر با تبریک عید سعید فطر و واجب دانستن زکات فطره، اظهار کرد: دوری از یاد خدا گناه است و انسان باید به خداوند وصل شود.

وی تمام مشکلات را به دلیل گناه کردن عنوان کرد و افزود: خداوند حسنات را نازل می کند بنابراین امام علی (ع) تمام افراد را به ترک گناه دعوت کرد.

خطیب موقت رشت با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار جوانان، جامعه را به تقوای الهی دعوت کرده است، تصریح کرد: نخستین مرحله تقوا ترک گناه است.

وی خداوند را بخشنده خواند و گفت: انسان برای رسیدن به درجه بالای انسانیت باید استغفار کند و گناهان مانع نزول برکات الهی می شود.

وظیفه شورای نگهبان نظارت دقیق تر بر انتخابات است

عبدالله زاده پاشاکی با اشاره به سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی در سال 59 تصریح کرد: شورای نگهبان نقطه تضمین و تأمین برای نظام اسلامی است و اگر تضعیف شود حرکت نظام اسلامی زیرسئوال می رود.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان مانع انحراف از خط دین و نظام است، تصریح کرد: در آستانه انتخابات قرار داریم و گروه های مختلف وارد مجالس و مساجد می شود.

امام جمعه موقت رشت ادامه داد: برخی از افراد زبان نرم و ظاهری زیبا دارند اما دارای باطنی خراب هستند و وظیفه شورای نگهبان نظارت دقیق تر بر انتخابات است.

وی با اشاره به اینکه افراد در انتخابات برخی، مسائل شخصی و غرض ورزی را به میان نیاورند، خاطرنشان کرد: با حفظ حرمت دیگران باید نظارت دقیق بر انتخابات صورت گیرد.

عبدالله زاده پاشاکی افزود: شورای نگهبان به کسانی که در فتنه سال 88 حضور یافتند یا آنهایی که سکوت کرده و آب به آسیاب دشمن ریختند نباید دلسوزی کند و با وجود اینکه برخی سیلی محکمی در سال 88 خوردند اما هنوز سخنان فتنه انگیز می زنند.

نباید در بحث هسته ای شتاب زده عمل شود

وی در ادامه با قدردانی از تیم مذاکره کننده ایرانی در جمع بندی هسته ای تصریح کرد: نباید شتاب زده باشیم و مجلس شورای اسلامی باید با کارشناسی دقیق نسبت به این جمع بندی نظر خود را اعلام کند.

خطیب موقت رشت به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و یادآور شد: راهپیمایی روز جهانی قدس استکبار و دشمنان اسلام به ویژه رژیم جعلی صهیونیستی را رسوا کرد.

وی با اشاره به اینکه در راهپیمایی روز قدس بزرگ ترین همایش همدلی و همزبانی دولت و ملت را به نمایش گذاشته شد و ملت فریاد مرگ بر آمریکا بر زبان جاری کردند، خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز قدس به کشورهای 1+5 فهماند در مذاکرات هسته ای نباید با زبان تحریم و تهدید جلو رفت و مردم ایران منطق زور و استکبار را نمی پسندند.

عبدالله زاده پاشاکی با تصریح بر اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان فرمود فریاد «مرگ بر استکبار» از مبانی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است، متذکر شد: استکبارستیزی منطق قرآن است و امام راحل فرمود شیطان بزرگ آمریکا است و این موضوع جزو اصول و مبانی انقلاب است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان