Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مدیر کل حمل و نقل و پایانه های گیلان از نصب و راه اندازی 24 سایت نظارت تصویری و 13 سایت ثبت تخلف سرعت در نقاط مختلف محورهای این استان خبر داد.

ناصر آل محمدی امروز با اشاره به اینکه گیلان دارای 25 دستگاه تردد شمار نصب شده است، اظهار کرد: در راه های گیلان 50 محور رفت و برگشت وجود دارد.

وی از تردد بالغ بر 77 میلیون و 228 هزار و 861 دستگاه خودرو در راه های گیلان در چهار ماه نخست امسال خبر داد و افزود: در این مدت از شش محور ورودی استان بیش از 5 میلیون و 568 هزار وسیله وارد گیلان شدند.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های گیلان بیشترین ورودی به استان در مدت مذکور را از طریق محور رامسر ـ چابکسر عنوان کرد و گفت: در این محور بیش از 2 میلیون و 142 هزار وسیله نقلیه وارد گیلان شدند.

وی محور آزاد راه قزوین ـ لوشان را دومین مسیر پرتردد در مدت مذکور ذکر کرد و افزود: در این محور بالغ بر یک میلیون و 761 وارد گیلان شدند.

آل محمدی بیشترین خروجی در چهار ماه نخست امسال را محور لوشان ـ قزوین با بیش از یک میلیون و 676 وسیله نقلیه و محور چابکسر ـ رامسر با بالغ بر یک میلیون و 293 وسیله نقلیه بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه در مدت مذکور میزان تردد در محورهای ورودی گیلان 20 درصد افزایش داشته است، تصریح کرد: در این مدت تردد در محورهای خروجی استان یک درصد کاهش داشته است.

این مسئول گیلان را دارای شش محور ورودی و خروجی و مرزی خواند و خاطرنشان کرد: گیلان دارای آزاد راه رشت ـ قزوین، جاده قدیم لوشان  ـ قزوین، منجیل ـ طارم، چابکسر ـ رامسر، آستارا ـ اردبیل و خلخال ـ اسالم است.

وی با بیان اینکه اکنون 24 سایت تصویری در محورهای گیلان نصب و راه اندازی شده است، یادآور شد: 13 سایت ثبت تخلف سرعت نیز در نقاط مختلف محورهای استان نصب و راه اندازی شده است.

آل محمدی همکاری با پلیس راه در زمینه نظارت بر تردد وسایل نقلیه سنگین باربری و برخورد با متخلفان اضافه تناژ را از جمله اقدام های دیگر اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان عنوان کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان