Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اعضای شورای اسلامی شهر رشت در جلسات متعدد 50 مورد تذکر به شهردار رشت دادند اما وی پاسخی نداد.

محمود باقری خطیبانی امروز درباره استیضاح شهردار این شهر اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر رشت در جلسات متعدد 50 مورد تذکر به شهردار رشت دادند که به دلیل عدم پاسخ گویی وی به تذکرات، موضوع طرح سئوال در جلسه علنی شورا مطرح و به او ابلاغ شد.

وی بریدن 37 عدد درخت، انحراف از بودجه، حذف بودجه پروژه هایی مانند خیابان آیت الله احسان بخش و ... از جمله سئوالاتی است که شهردار رشت باید پاسخ گو باشد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خود را جزو امضاکنندگان موضوع طرح سئوال از شهردار رشت معرفی کرد و گفت: طرح سئوال از شهردار رشت حق قانونی اعضای شورای اسلامی است و اگر شهردار پاسخ مناسبی داشته باشد اعضای شورا قانع خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه اجرای پروژه پیاده راه سازی در شرایط فعلی صحیح نیست، گفت: در شرایطی که هنوز بسیاری از زیرساخت های شهر رشت با مشکل مواجه است اجرای پروژه پیاده راه سازی نباید انجام شود.

باقری خطیبانی با تاکید بر اینکه شهردار رشت بی اعتنا به نظر اعضای شورا برای پروژه پیاده راه سازی پاساژ جفرودی پیمانکار گرفته است، متذکر شد: در شرایطی که برای پروژه های مهمی از جمله لندفیل سراوان و ... اقدام خاصی صورت نگرفته، شهردار رشت بدون اعتنا به نظرات اعضای شورا و مخالفت آنها با پروژه پیاده راه سازی در حال اجرای پروژه است.

وی با اشاره به اینکه نباید به شهرداری هزینه های غیرضروری تحمیل کرد، یادآور شد: پرسنل شهرداری و سازمان های تابعه پس از گذشت 50 روز از موعد مقرر حقوق ماه گذشته خود را دریافت کردند بنابراین نباید دست به کارهایی زد که منجر به تحمیل هزینه بر شهرداری شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان