Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری با حضور علاقه مندان در این عرصه در دو مرحله مقدماتی و تکمیلی خبر داد.

روح الله جهاندیده، با اشاره به برنامه های سازمان بسیج رسانه در تابستان و پاییز 94، اظهار داشت: برگزاری دوره آموزش خبرنگاری از جمله این برنامه ها است.

وی با بیان اینکه این دوره آموزشی با هدف تربیت بسیجیان و علاقه مندان و کمک به توسعه کمی و کیفی رسانه های استان گیلان است، گفت: دوره آموزش خبرنگاری با حضور 45 نفر و در دو مرحله مقدماتی و تکمیلی در تاریخ 21 و 22 شهریورماه امسال برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان تأکید کرد: اساتید این دوره آموزشی از مدرسان استانی و کشوری حوزه رسانه هستند.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه به افراد شرکت کننده در این دوره آموزشی، گواهی حضور اعطا می شود، گفت: علاقه مندان برای ثبت نام در دوره می توانند با شماره تلفن 33142305 و شماره پیامک 66000130096 در ارتباط باشند.

وی گفت: مرحله اول اردوهای رسانه ای اقتصاد مقاومتی  با حضور اصحاب رسانه شامل خبرنگاران، عکاسان و مدیران مسئول رسانه های مکتوب و مجازی استان برگزار شد و مرحله دوم آن در پاییز سال جاری برگزار خواهد شد.

جهاندیده خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این اردوهای رسانه ای، معرفی الگوهای عملی طرح های فعال اقتصاد مقاومتی در حوزه صنعتی و کشاورزی استان و پوشش خبری و تصویری این طرح ها است.

وی با بیان اینکه طرح های اقتصاد مقاومتی در جهت توسعه مشاغل و فعالیت های کارآفرین و کمک برای رفع مشکلات اقتصادی کشور است، گفت:  این طرح ها کمک به دولت در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال اجرایی شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان