Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : امام جمعه لاهیجان گفت: دنیای غرب، فکر و اندیشه جوانان، جامعه اسلامی زنان خانه دار و دختران را هدف قرار داده است و به این نتیجه رسیده که زن تأثیری عمیق بر اعضای خانواده دارد.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده امروز در همایش بزرگ زینبیون معاصر که در مسجد اردوبازار لاهیجان برگزار شد با اشاره به نقش بانوان در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن اظهار داشت: بانوان نقش تأثیرگذار و تعیین کننده ای در مقابله با تهاجم فرهنگی غرب که امروز دامنگیر بعضی از خانواده های مسلمان شده، دارند.

وی با بیان اینکه تهاجم فرهنگی از تهاجم نظامی و جنگ سخت، خطرناک تر است، گفت: اگر تهاجم نرم وارد جامعه ای شود آن گاه آن جامعه را از هرجهت به سوی نابودی می کشاند.

عبدالله زاده افزود: نقش بانوان در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انکار ناپذیر است و باید با کمک مادران، اعضای خانواده را از تیررس تهاجم فرهنگی دشمن دور کنیم.

وی با ابراز اینکه امروز دشمن خانواده ها و جوانان را هدف حمله خود قرار داده و با تهاجمات فرهنگی قصد سست کردن باورهای اعتقادی مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران را دارد، تصریح کرد: حضور و دفاع در عرصه جنگ سخت به عهده مردان مسلمان بود، اما امروز دشمن در جنگ نرم بانوی مسلمان و جوان ایرانی مسلمان را هدف قرار داده است.

امام جمعه لاهیجان با اعلام اینکه دشمن از حجاب زنان و دختران ایرانی هراس دارد و با ابزارهای مختلف به ویژه گسترش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، قصد تهاجم به خانواده های مسلمان را داشته و دارد، گفت: تنوع طلبی، هویت زدایی از خانواده ها، عادی جلوه دادن برخی روابط، ارزش زدایی از مفهوم غیرت و توجه به موضوع های بسیار سخیف و سطحی مهم ترین اهداف دشمن از پخش بسیاری از برنامه ها و سریال های ماهواره ای است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان