Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده پلیس راه گیلان از کشته شدن 119 نفر در جاده های رشت از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

مهیار رستگار امشب در جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر این شهرستان با اشاره به موضوع مهم ایمنی سفر و حوادث جاده ای در تعطیلات نوروز اظهار کرد: ایام نوروز شاهد بیشترین تعداد سفر به گیلان هستیم.

وی از کشته شدن 119 نفر در جاده های شهرستان رشت از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و افزود: 28 درصد از حوادث جاده ای گیلان مربوط به شهرستان رشت است.

فرمانده پلیس راه گیلان خواستار ایمن سازی معابر رشت با تلاش جهادی دستگاه های مربوطه شد و گفت: برخی از معابر و محورها نقش گردشگری و سیاحتی دارند که نیازمند ایمن سازی است.

وی با بیان اینکه حوادث جاده ای گیلان از ابتدای امسال تاکنون 9 درصد کاهش داشته است، تصریح کرد: محدوده امامزاده هاشم (ع) از مکان های زیارتی استان بوده اما اکنون یکی از نقاط پرخطر جاده ای محسوب می شود.

رستگار بر ضرورت برخورد مناسب با مسافران نوروزی تأکید کرد و یادآور شد: نوروز امسال هفت نفر در جاده های شهرستان رشت کشته شدند.

وی با اشاره به تأثیرگذاری ایمن سازی معابر در کاهش تلفات جاده ای، گفت: اطلاع رسانی و آموزش از موضوع های مهم در کاهش تلفات جاده ای است.

فرمانده پلیس راه گیلان کشته های جاده ای در ایام نوروز را بالا ذکر کرد و متذکر شد: حوادث جاده ای با آموزش و اطلاع رسانی کنترل می شود.

وی هشدارهای ترافیکی را در صرفه جویی هزینه سوخت موثر خواند و خاطرنشان کرد: با هشدارهای پلیسی می توان خسارت برخی از دستگاه ها مانند بیمه ها را کاهش داد./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان