Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : طهمورث لاهوتی پیش از ظهر امروز در جلسه شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به بهره برداری از 52 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان طی امسال اظهار کرد: 730 میلیارد ریال برای افتتاح واحدهای تولیدی مذکور سرمایه گذاری شده است.

وی از اشتغال 614 نفر با راه اندازی واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی گیلان در سال 94 اشاره کرد و افزود: از ابتدای امسال تاکنون 38 واحد غیر فعال در شهرک های صنعتی استان دوباره وارد چرخه تولید شدند و 430 نفر فرصت شغلی ایجاد کردند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با بیان اینکه حمایت از صاحبان صنایع از برنامه های این شرکت است، تصریح کرد: بهره بردارزی از هشت واحد کارگاهی، برگزاری 28 دوره آموزشی برای یک هزار و 200 نفر و برگزاری پنج کاروان صنعتی داخل و خارج از استان برای 125 نفر از برنامه های اجرا شده توسط شرکت مذکور است.

لاهوتی، راه اندازی سه کاروان نمایشگاهی خارج از استان برای 60 نفر از نمایندگان واحدهای صنعتی را از برنامه های انجام شده توسط شرکت شهرک های صنعتی گیلان برشمرد و بیان کرد: میزبانی از سه کاروان صنعتی پذیرفته شده، ایجاد دفاتر کار مجازی اس.ام.ای و معرفی محصولات صنعتی در این سایت برای 90 واحد صنعتی از فعالیت های شرکت مذکور در حمایت از صاحبان صنایع در استان است.

وی به برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنعتی گیلان با حضور 80 واحد صنعتی اشاره کرد و گفت: مبلغ 17 میلیارد و 80 میلیون ریال در اجرای طرح کمک های فنی و اعتباری به 13 طرح صنعتی استان پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به احداث چهار آشیانه آتش نشانی در شهرک های صنعتی لوشان، لاهیجان، انزلی و شفت، خاطرنشان کرد: آشیانه آتش نشانی شهرک صنعتی صومعه سرا تکمیل شده ضمن اینکه آشیانه آتش نشانی تالش در مرحله انتخاب پیمانکار است.

لاهوتی از بهره برداری از هفت تصفیه خانه در شهرک های صنعتی گیلان خبر داد و یادآور شد: پنج تصفیه خانه در شهرک های صنعتی استان در حال احداث است.

وی با بیان اینکه تصفیه خانه شهرک صنعتی رودسر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار کرد: تصفیه خانه شهرک های صنعتی «نقره ده» 70 درصد، «کوچیچال» 45 درصد، «سکام» 35 درصد و «نالکیاشر» 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارند ضمن اینکه تصفیه خانه شهرک صنعتی «سپیدرود» در مرحله انتخاب پیمانکار است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان