Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : اسماعیل ربیعی عصر امروز در نشست معاونت توسعه پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش ناحیه دو رشت به مناسبت موفقیت دانش آموزان این ناحیه اظهار کرد: دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه دو رشت با کسب هفت رتبه از 26 رتبه برتر در المپیاد علوم اعصاب ایران به موفقیت بزرگی دست یافتند.

وی افزود: انجمن علوم اعصاب ایران با هدف فراهم آوردن بستری برای ارتقای دانش علوم اعصاب در ایران و ایجاد محیطی موثر برای تعامل فعالان این رشته در راستای نیاز کشور به جهاد علمی ایجاد شده است.

معاون توسعه پژوهش آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت با تبریک به دانش آموزان این ناحیه، تصریح کرد: از طرف انجمن علوم اعصاب ایران، گیلان پس از تهران به عنوان نخستین مرکز انجمن علوم اعصاب کشور برگزیدند که به صورت مدون کلاس های ویژه المپیاد اعصاب در این شهرستان برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: گیلان در نخستین حضور خود در المپیاد علوم اعصاب ایران حائز 13 رتبه از 26 رتبه برتر کشور شد که از این تعداد، هفت نفر از آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت هستند.

ربیعی با معرفی دانش آموزان حائز رتبه برتر در المپیاد مذکور افزود: پویان غضنفر طهران، امیر محمد محمدی، احسان مسعودی پور، فرناد امیر احمدی، فاطمه سهرابی، فاطمه صمدزاده و فائزه وثاق، دانش آموزان ناحیه دو رشت در المپیاد مذکور هستند.

وی درخشش و موفقیت دانش آموزان در مسابقات المپیاد علوم اعصاب و نیز راهیابی به مرحله کشوری حاصل تلاش فرهنگیان دلسوز و خانواده های آنها دانست و یادآور شد: نقش معلمان و دبیران دلسوز بر کسی پوشیده نیست و جا دارد از زحمات آنها قدردانی شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان