Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت:طرح نوروزی هلال احمر گیلان با آمادگی کامل به مرحله اجرا درآمد.

علیرضا خصوصی در گفتگو  با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، اظهار کرد: در اجرای  طرح نوروزی هلال احمر، سه هزار و 84 نفر از نجاتگران، امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان در پایگاه های ثابت، سیار و موقت و مرکز شعب برای خدمات رسانی فعال شده اند.

وی افزود:در حوزه معاونت امداد و نجات، 62 خودروی امدادی شامل خودروی نجات قایق، خودروی ویژه عملیات، دو دستگاه هواناو ، یک فروند چرخبال در 27 پایگاه بین شهری ثابت، سیار و موقت جاده ای کوهستان، دریایی ، سه مرکز ویژه پایگاه هوایی، مرکز کنترل عملیات و مرکز آنست در اجرای طرح نوروزی فعال شده اند.

خصوصی خاطر نشان کرد:در حوزه جوانان نیز 25 پایگاه راهنمای مسافران نوروزی، 17 خیمه دوستدار کودک، 18 خیمه نماز، 15 ایستگاه سحاب در حوزه داوطلبان نیز طرح اجرای نیابت دلجویی از سالمندان و نیازمندان و در حوزه درمان نیز با استقرار تیم درمان اضطراری در درمانگاه صلح و 16 شعبه این جمعیت در سراسر گیلان برای ارایه خدمات آماده شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان تصریح کرد: همچنین در اجرای طرح امداد نوروزی، دو هزار و یکصد نجاتگر و امدادگر، 800 عضو جوان، 400 داوطلب ، 26 پزشک و پیراپزشک در قالب 16 تیم چهار نفره داوطلب یار به افراد آسیب دیده و نیازمند خدمات امدادی ارائه می دهند.

وی گفت: نجاتگران و امدادگران در حوزه امداد و نجات در پایگاه های ثابت و موقت به صورت شبانه روزی و در پایگاه های سیار و حوزه های جوانان و درمان از ساعت هشت تا 22 برای خدمات رسانی فعال هستند.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان