Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در بازدید از روند ساخت 11 کیلومتر باقی مانده آزاد راه قزوین – رشت که عصر امروز با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل انجام شد گفت : 3هزار و 200 متر از باند برگشت باقیمانده آزاد راه قزوین – رشت  تا پایان تابستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر نجفی با اشاره به بهره برداری موقت سه  کیلومتر از  باقی مانده باند شرقی آزادراه رشت – قزوین در بیست ونهم اسفند سال گذشته با حضور سخنگوی دولت  اظهار داشت  : با وجود تمامی مشکلات اعتباری و محدودیت ها , خوشبختانه  شاهد زیر بار ترافیک رفتن این بخش از باقیمانده آزاد راه در شب عید بودیم که موجبات رفاه و آسایش مسافران عزیر را در پی داشت .

وی در ادامه از به بهره برداری رسیدن باند برگشت این مسیر تا پایان تابستان سال جاری خبر داد و افزود : بر طبق برنامه ریزی های اعلامی از سوی مشاور و پیمانکاران , این مسیر تا پایان تابستان بصورت کامل  به بهره برداری می رسد .

استاندار گیلان با بیان اینکه برای ساخت بخش اول از باقی مانده آزاد راه 120 میلیارد تومان هزینه شد گفت : برای اجرای کامل این طرح  شامل دو باند رفت و برگشت حدود 200 میلیارد تومان هزینه می شود.

دکتر محمد علی نجفی احداث باقی مانده آزاد راه رشت – قزوین را از جمله مهمترین کارهای استان بر شمرد و افزود :  کمتر روزی است که اجرای این پروژه مهم از سوی مدیران پیگیری نشود .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان