Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه مخالفتم با فرماندار جدید لاهیجان شخصی نیست، گفت: اگر خطایی از فرماندار سربزند در ابتدا با خود وی صحبت می کنیم و اگر موثر نبود به مافوق وی می گوییم.

ذبیح الله نیک فر لیالستانی در سالن اجتماعات فرمانداری لاهیجان اظهار داشت: با اینکه در چند روز گذشته در فضای مجازی و رسانه ای مطالبی علیه بنده مطرح شد اما من هیچ حق شخصی برای خود قائل نیستم و آنجا که منافع مردم مطرح باشد نه تنها کوتاه نمی آیم بلکه تمام قد می ایستم.

وی با اعلام اینکه ما پای اسلامیت نظام و پای این مردم ایستاده ایم گفت: جای تأسف است که یکی از مسئولان استانی در فرمانداری یکی از شهرستان های همجوار جلسه برگزار می کند و در این باره بحث می کند که جمهوریت نظام در حال تقویت و اسلامیت آن زیر سؤال است.

نیک فر گفت: این مردم9 دی را رقم زده اند و ثابت کرده اند که پای انقلاب، نظام و اسلامیت نظام ایستاده اند لذا آن هایی که داستان سرایی های موافق و مخالف دولت سرمی دهند توصیه می کنم برای دولت مخالف تراشی نکنند.

وی با بیان اینکه نباید هر انتقادی را به حساب مخالفت با دولت بگذاریم تصریح کرد: هر رئیس جمهوری که در این کشور رای بیاورد رهبری حکم وی را تنفیذ می کنند؛ حمایت و هدایت می کنند، توبیخ و انتقاد هم می کنند. بنده هم مطیع امر ولایت هستم پس چرا باید مخالف دولت باشم.

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر جایی موافق یا مخالف هستیم برای مردم و نظام است اعلام کرد: دولت در میدان عمل اشکالات خود را اصلاح کند تا دولت موفقی باشد. دولت اگر موفق باشد ملت از خدمات ارائه شده بهره مند می شود.

نیک فر با بیان اینکه برخی ها شهامت ارائه مواضع خود را ندارند و عادت کرده اند که برای کسب میز به دنیای خود بچسبند خاطرنشان کرد: من اهل این گونه تعاملات نیستم و آن چه را که به نفع نظام و مردم باشد به دیده منت می پذیرم.

وی با اشاره به اینکه مخالفت من با فرماندار جدید شخصی نیست افزود: اگر خطایی از فرماندار سربزند در ابتدا با خود وی صحبت می کنیم و اگر موثر نبود به مافوق وی می گوییم و اگر باز هم اثرگذار نبود چاره ای نیست جز رسانه ای کردن موضوع.

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در جلسه ای که با استاندار داشتیم به ایشان گفتم به افرادی نیاز داریم که برای لاهیجان کار کنند لذا کسانی که غیرمسئول هستند با عنوان حامیان دولت یا هر عنوان دیگر برای ما تصمیم گیری نکنند.

نیک فر با اعلام اینکه من بر خلاف گفته بعضی ها اهل چالش نیستم خطاب به تهمت زنندگان اعلام کرد: این رفتارهای شما و رفتارهای حامیان، اطرافیان شماست که چالش آفرین است و اگر همین طور پیش روید به گودال منتهی خواهید شد.

وی گفت: برخی می خواهند در استان فضا را به سمتی ببرند که کسی انتقاد نکند و حرفی نزند. من نماینده باید حرف بزنم و اظهارنظر کنم و هر جا منافع مردم در خطر بود مخالفت و انتقاد کنم لذا با همه رفاقت دارم و هیچ دشمنی با کسی ندارم.

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: می خواهند ما را به سمتی ببرند که از انقلاب و ارزش ها دفاع نکنیم. ما خجالت نمی کشیم از اینکه از انقلاب و ارزش ها دفاع کنیم چرا که این انقلاب و ارزش ها ما را در دنیا سربلند کرد.

وی افزود: اگر هر کسی با هر جناح سیاسی بخواهد ما را به سمتی ببرد که از ولایت، شهیدان مدافع حرم، رزمندگان و آرمان ها و فرهنگ انقلاب اسلامی دفاع نکنیم او فرزند این انقلاب و این نظام و کشور نیست و بداند که آب به آسیاب دشمن می ریزد.

نیکفر تاکید کرد: تفکرات بنده اصول انقلاب اسلامی است و آنچه که مقام معظم رهبری تعیین می کنند و به وظایف خود به درستی عمل می کنم و از این جایگاه و قدرتی که در اختیار من قرار داده شده از ناحیه مردم و نظام به نحو احسن استفاده می کنم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان