Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تهیه و تدوین بیوگرافی و زندگی نامه کارآفرینان برتر کشور در دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می شود.

بی نظیر جلالی ظهر امروز در جشنواره کارآفرینان برتر استان گیلان با اشاره به اینکه کارآفرینان گیلانی پیشتازان عرصه اقتصاد و اشتغال هستند اظهار داشت: مدیران دولتی در راستای حمایت از کارآفرینان باید از بیان سخنان کاسته و به عملکرد خود بیفزایند.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کارآفرینان در عرصه اقتصاد و اشتغال با وجود شرایط سخت و نابه سامان، قهرمانانه فعالیت می کنند خاطرنشان کرد: تلاش جوانمردانه کارآفرینان در مسیر اعتلای عرصه اقتصادی کشور قابل ستایش است.

جلالی با تاکید بر اینکه مدیران و مسئولان دولتی باید به طور ویژه صدای کارآفرینان را شنیده و به منظور رفع موانع پیشروی این افراد اقدام کنند بیان کرد: از سال گذشته ارتقای فرهنگ کارآفرینی در دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می شود.

وی با بیان اینکه کارآفرینی در کشور تنها با همراهی مسئولان، مردم، تکمیل زیرساخت ها و توجه به موضوعات فرهنگی متحول می شود افزود: کارآفرینان گیلانی قهرمانان عرصه اقتصادی و اشتغال کشور هستند که در سال حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق این شعار فعالیت اثرگذار می کنند.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه اگر کارآفرینان نباشند کشور در جنگ نابرابر اقتصادی پیروز نمی شود خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی و جنگ نابرابرانه اقتصادی، ایران اسلامی به طور ویژه به فعالیت کارآفرینان نیاز دارد.

جلالی با اشاره به اینکه کارآفرینان گیلانی همواره در سطح کشور ایده ها و طرح های جدید و خلاقانه ای برای ارائه دارند و در فضایی صمیمی فعالیت می کنند تصریح کرد: کارآفرینان گیلانی با وجود تمامی کاستی ها قهرمانانه در عرصه های اقتصادی و اشتغال فعالیت می کنند.

وی کارآفرینان گیلانی را از فرهیختگان و نخبگان مطرح کشور عنوان کرد و با بیان اینکه شناساندن و معرفی کارآفرینان گیلانی باید در دستور کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان قرار گیرد گفت: نخستین کتاب زندگی نامه کارآفرینان برتر گیلانی تهیه و تدوین شود.

جلالی با تاکید بر اینکه تهیه و تدوین بیوگرافی کارآفرینان برتر کشور در دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دنبال می شود خاطرنشان کرد: کارآفرینان برتر کشور، قهرمانان عرصه اقتصاد کشور هستند و باید به طور ویژه در کشور معرفی و شناسانده شوند.

مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه زندگی نامه کارآفرینان برتر کشور می تواند الگویی مناسب برای نسل جوان باشد گفت: کارآفرینان برتر، افرادی توانمند در حوزه های فردی و اجتماعی هستند که زندگی نامه این افراد می تواند در الگو سازی جامعه کنونی اثرگذار باشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان