Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بر ضرورت پرهیز از هر گونه تبعیض در آبرسانی به شالیزارها تاکید و تصریح کرد : کمبود و نارسایی شاید مردم را ناراحت نکند اما تبعیض برای مردم بسیار ناراحت کننده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان مهندس حجت شعبانپور در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد با بیان اینکه مسئولین باید هنر توزیع عادلانه منابع آب کشاورزی به تمامی شالیزارهای استان داشته باشند ابراز امیدواری کرد : به یاری خداوند و با کمک کشاورزان عزیر فصل زراعی جاری را بدون مشکل پشت سر خواهیم گذاشت .

وی بر لزوم ترغیب کشاورزان به انجام بیمه ی مزارع کشاورزی تاکید و ابراز امیدواری کرد : با توجه به گزارش های هواشناسی امیدواریم طی روزهای آتی شاهد نزولات جوی در استان باشیم .

معاون هماهنگی امور عمرانی ، تامین آب شالیزارهای پایین دست جهت نشاء کاری را ضروری دانست و گفت : تعامل و تبادل اطلاعات هر چه بیشتر باید میان فرمانداران ، بخشداریها و مدیران اجرایی وجود داشته باشد .

مهندس شعبانپور با اشاره به کاهش نزولات جوی و حجم ذخیره سازی آب سد سفیدرود ، بر ضرورت مدیریت صحیح منابع آبی با بهره گیری از خرد جمعی تاکید کرد و گفت : با برنامه ریزی دقیق و اصولی خواهیم توانست از منابع آبی ذخیره شده در پشت سد سفیدرود به بهترین شکل ممکن در جهت آبیاری شالیزارها بهره گیریم .

وی بر لزوم پاسخگویی مناسب مسئولین در زمینه تامین و توزیع آب کشاورزی تاکید کرد و افزود : مردم انتظار پاسخ روشن و شفاف از زبان مسئولین را دارند .

در این نشست هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و با رهنمود و دستورات معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تصمیمات لازم در هر بخش اتخاذ شد .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان