Saturday، 13 July 2024 | شنبه، 23 تیر 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: افرادی که به نفع خود از برند چای ارگانیک سوءاستفاده کرده اند باید تاوان این کار خود را پس داده و منتظر برخوردهای قانونی باشند.

ذبیح الله نیکفر شامگاه شنبه در جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان در رشت اظهار داشت: برخی افرادی که از برند چای ارگانیک سوءاستفاده کرده و میلیاردها تومان از آن سود برده اند باید به زودی منتظر عواقب قانونی اعمال خود باشند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه خاستگاه اصلی چای در کشور شهرستان لاهیجان است بیان داشت: اعتلای هرچه بیشتر این صنعت، توسعه فعالیت تولید چای ارگانیک و حمایت از کشاورزان همواره از موضوعات بسیار مهم نمایندگان استان گیلان در مجلس است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر اینکه چای ارگانیک باید به عنوان یک برند در کشور مطرح شود تصریح کرد: اخیراً افرادی تحت لوای برندسازی چای ارگانیک میلیاردها تومان به نفع شخصی خود سوءاستفاده کرده اند اما باید منتظر عواقب سخت تخلفات انجام شده باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس نیز در این مراسم با بیان اینکه با دردها و مشکلات حوزه ورزش کاملاً آشنایی دارد اظهار داشت: اینکه برخی رسانه ها ورود بنده به حوزه باشگاه استقلال جهت کمک به حل و فصل مشکلات این تیم را شدیداً مورد انتقاد قرار می دهند برایم کمی عجیب است.

محمدصادق حسنی با بیان اینکه همواره در کنار باشگاه سپیدرود بوده و بدون منت و فضاسازی رسانه ای برای کمک به آن تلاش کرده است تصریح کرد: بنده از روز نخست در کنار این باشگاه و هواداران پرشور آن بودم و برای کمک به حل مشکلات این تیم مردمی از هیچ کوششی دریغ نکرده ام.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس تعامل نمایندگان استان گیلان را ضروری خواند و خاطرنشان کرد: به عقیده بنده همه ما باید اصول درست تعامل با یکدیگر را با وجود سلایق مختلف جناحی یاد بگیریم در غیر اینصورت هیچ پیشرفتی در استان گیلان رخ نخواهد داد.

نماینده مردم رودبار در مجلس نیز در این جلسه ضمن قدردانی از مقام اصحاب رسانه و خبرنگاران عنوان کرد: افرادی که در حوزه های بسیار حساسی نظیر رسانه فعالیت می کنند باید ضمن عمل به تعهدات کاری و حرفه ای خود و رعایت احترام متقابل از هوش بسیار بالایی برخوردار باشند.

منوچهر جمالی به فعالیت هایی که در یک ساله اخیر برای حمایت از برخی بیماران صعب العلاج انجام شد اشاره کرد و گفت: در سال های اخیر قانون مشخصی برای حمایت از بیماران سرطانی، اوتیسم، تالاسمی و نظایر این وجود نداشت اما در حال حاضر مسیرهای قانونی جهت حمایت آن ها فراهم شده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هموار کردن مسیر توسعه برای کشور، استان و شهرستان را هدف نهایی نمایندگان گیلان خواند و ابراز داشت: بسیاری از مشکلاتی که در شهرستان ها وجود دارد تنها با تعامل مجمع نمایندگان گیلان قابل حل است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس نیز در این مراسم، کشاورزی، صنعت و گردشگری را سه محور اصلی توسعه گیلان اعلام کرد و افزود: مجموعه برنامه ها و هدف گذاری های کلان در استان گیلان باید به سمتی پیش برود که توسعه گیلان در محورهای یاد شده به خوبی محقق شود.

مهرداد لاهوتی به تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری اشاره کرد و درباره آن اظهار داشت: طبق برنامه و افق 1404 کشورمان باید در حوزه گردشگری به حدود 30 میلیارد دلار درآمد گردشگری برسد بنابراین باید زمینه ها و ساختارهای آن در هر کدام از استان ها مهیا شود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس نیز در این مراسم با تأکید بر حفظ حرمت ها و بیان انتقادات سازنده ابراز داشت: یکی از بزرگترین مشکلاتی که ما در استان گیلان به شدت با آن مواجه هستیم عدم تحمل سلایق و تلاش برای به زمین زدن و شکست یک فرد مسئول با هر روش غیراخلاقی است.

کاظم دلخوش حجم کارها و فعالیت های عمرانی انجام شده در شهرستان صومعه سرا را بسیار زیاد و چشمگیر اعلام کرد و بیان داشت: نهضت آسفالت راه روستایی، ساخت امکانات و سالن های ورزشی، احداث درمانگاه ها و بسیاری از خدمات دیگر از جمله برخی از این فعالیت های انجام شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان