Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی:

تکاپوی نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر اقتصاد

چاپ کد خبر: 68617 |

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکاپوی نمایندگان مجلس برای بحث های پیرامون استیضاح وزیر اقتصاد گفت: هفته ی آینده قرار است رئیس جمهور برای پاسخ به نمایندگان در مجلس حضور یابد و برخی از نمایندگانِ فراکسیون امید درصدد هستند با اعلام وصول استیضاح وزیر اقتصاد، سؤال از رئیس جمهور را تحت تأثیر قرار دهند.

جبار کوچکی نژاد ظهر امروز در حاشیه بازدید خبرنگاران استان گیلان از صحن علنی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکاپوی نمایندگان مجلس برای بحث های پیرامون استیضاح وزیر اقتصاد و سؤال از رئیس جمهور اظهار کرد: هفته ی آینده قرار است رئیس جمهور برای پاسخ به نمایندگان در مجلس حضور یابد و برخی از نمایندگانِ فراکسیون امید درصدد هستند، امروز با اعلام وصول استیضاح وزیر اقتصاد، سؤال از رئیس جمهور را تحت تأثیر قرار دهند.

وی با تأکید بر استیضاح وزیر اقتصاد گفت: ابتدا رئیس جمهور باید در مجلس شورای اسلامی حضور یابد و به پرسش های نمایندگان درباره وضعیت اقتصادی پاسخ دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: ما می خواهیم استیضاح وزیر اقتصاد، هفته آینده وصول شود تا با سؤال از رئیس جمهور هم زمان نشود، چراکه استیضاح از وزیر مهم است اما نباید به حاشیه رود.

کوچکی نژاد بیان کرد: وزیر اقتصاد و رئیس سابق بانک مرکزی اظهار کرده اند که ما به رئیس جمهور هشدار داده بودیم که نباید ارز را تک نرخی کرد.

وی افزود: رئیس جمهور در هفته آینده که هم زمان با هفته ی دولت است می خواهد در مجلس حضور یابد./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان