Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اعلام اینکه امروز سخت ترین تحریم ها نسبت به ما اعمال شده است گفت: حساسیت آمریکا نسبت به ایران نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی است.

سردار بهمن کارگر صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان در رشت اظهار داشت: استان گیلان با داشتن 8 هزار شهید ، 70 هزار رزمنده، 2 هزار و 700 آزاده و 22 شهید مدافع حرم یکی از استان های نمونه کشور است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه جمهوری اسلامی به لطف اسلام، رهنمود های امام راحل و مقام معظم رهبری و به برکت خون شهدا امروز مقتدر و قدرتمند است افزود: حساسیت آمریکایی ها نسبت به ایران نشان از اقتدار ایران دارد.

سردار کارگر با اعلام اینکه امروز سخت ترین و ظالمانه ترین تحریم ها علیه جمهوری اسلامی اعمال شده است خاطرنشان کرد: شرایط امروز جمهوری اسلامی با گذشته اصلاً قابل مقایسه نیست.

وی با اعلام اینکه امروز جمهوری اسلامی جزء 10 کشور نخست صنعت موشکی جهان است تصریح کرد: امروز توانمندی ایران اسلامی در حوزه پزشکی به قدری افزایش یافته است که پزشکان خارجی برای عمل جراحی به ایران مراجعه می کنند.

سردار کارگر با بیان اینکه در حوزه اقتصادی مسئولان تلاش کردند اما برخی اشتباهات آن ها شرایط فعلی را ایجاد کرده است ابراز داشت: در دوران پهلوی بیش از 130 هزار مستشار آمریکایی در ایران حضور داشت.

وی با اعلام اینکه محمدرضا پهلوی مستقیماً از سفیر آمریکا در ایران دستور می گرفته است عنوان داشت: محمدرضا پهلوی حتی قدرت فرماندهی ارتش را نداشت و مستشاران آمریکایی ارتش را هدایت می کردند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اعلام اینکه دفاع مقدس ثابت کرد که شعار ما می توانیم برای ایران محقق شده است افزود: این را بدانید که آمریکایی ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

سردار کارگر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که "جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد" خاطرنشان کرد: آمریکا بر اساس محاسبات خود می داند که نمی تواند با جمهوری اسلامی وارد جنگ شود.

وی هدف تاسیس داعش را حمله به جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: توانمندی ایران اسلامی در این برهه مشخص می شود که توانستیم دشمنمان را هزار کیلومتر دورتر از مرزهایمان از بین ببریم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس حاج قاسم سلیمانی را اسطوره ای دانست که تربیت یافته دفاع مقدس است و افزود: شهدایی مانند شهید سردار همدانی تربیت یافته فرهنگ دفاع مقدس بودند.

سردار کارگر با بیان اینکه امروز ملت ایران باید امید خود را زنده نگه دارد خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم است و ما مسئولان باید امید را به مردم منتقل کنیم.

وی با اعلام اینکه امروز با وجود تمام مشکلات، کشور در حال حرکت رو به جلو است تصریح کرد: ایجاد اختلاف میان مسئولان، ایجاد خطا در تصمیم گیری مسئولان و ناامید کردن مردم هدف امروز دشمنان انقلاب است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه امروز باید به شهدایمان و رهبرمان افتخار کنیم اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس تمام دنیا علیه جمهوری اسلامی وارد جنگ شدند.

سردار کارگر جوانان امروز جمهوری اسلامی را بهتر از جوانان سال های نخست انقلاب و دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: امروز یک هجمه فرهنگی شدید علیه جوانان جمهوری اسلامی شکل گرفته است.

وی با تجلیل از اقدامات سرهنگ رسول جلایی در دوران مدیریتش در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: تاسیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان با حضور او اتفاق افتاد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ضمن معرفی سرهنگ عباس بایرامی به عنوان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان افرود: در تلاش هستیم تا بتوانیم از نیروهای جوان و کارآمد استفاده کنیم.

سردار کارگر با انتقاد از عدم ساخته شدن موزه دفاع مقدس در استان گیلان گفت: ساخت موزه دفاع مقدس در استان گیلان مطالبه مردم و جوانان است و ما انتظار داریم تا با همت مسئولان استان گیلان این موزه تا پایان برنامه ششم توسعه ساخته شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان