Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان گیلان اداره صندوق را به صورت کارگروهی دانست و گفت: بنا به اقرار تیم تحقیق و تفحص مجلس یک ریال اختلاس هم از صندوق صورت نگرفته است.

قربان علی رضایتی صبح امروز در جمع فرهنگیان این شهرستان اظهار کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان به صورت کارگروهی اداره می شود و بنا به اقرار تیم تحقیق و تفحص مجلس، یک ریال اختلاس هم از صندوق صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان با هدف تولید سود، 51 درصد از سهام چهار کارخانه بزرگ پتروشیمی را از بانک صادرات خریداری کرده است، گفت: پرداخت ارزش افزوده به اعضای صندوق و تقسیم سهام در بین آن ها ازجمله سیاست های جدید صندوق است که از سوی وزیر پی گیری می شود.

نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان گیلان حداقل و حداکثر حق عضویت فرهنگیان در صندوق را به ترتیب سه و پنج درصد دانست و افزود: هراندازه حق عضویت فرهنگیان در صندوق ذخیره بیشتر باشد، سود سالانه و سهم دولت نیز به همان اندازه افزایش پیدا خواهد کرد.

به گفته مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان صندوق ذخیره فرهنگیان با عقد قراردادی با شرکت رفاهی تفریحی زاگرس تورهای سیاحتی زیارتی با تسهیلات دو درصد برای فرهنگیان عضو صندوق پیش بینی کرده که سقف تسهیلات برای هر یک فرهنگی تا یک میلیون تومان است.

91 درصد از فرهنگیان آستارا عضو صندوق ذخیره هستند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا نیز در این نشست 91 درصد از فرهنگیان این شهرستان را عضو صندوق دانست و اظهار کرد: با توجه به شرایط پیش آمده ذهنیت فرهنگیان نسبت به صندوق ذخیره تغییر پیدا کرده، به همین دلیل مسیر برای عضویت همکاران در صندوق باید هموار شود.

سید سجاد موسوی ارسال لیست بازنشستگانی که سود خود را از صندوق دریافت کرده اند، تهیه نرم افزاری جهت ارسال اطلاعات اعضا و تشکیل گروه اعضای صندوق در فضای مجازی جهت تبادل اطلاعات را از جمله راهکارهای مفید جهت تبلیغ صندوق ذخیره فرهنگیان و افزایش تعداد اعضای آن دانست./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان