Saturday، 13 July 2024 | شنبه، 23 تیر 1403
1 2

گیلانیان : معاون هماهنگی امور اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور از یک مجتمع کارگاهی پارک علم و فناوری گیلان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ عصر امروز دکتر سعید شیرکوند به همراه علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی و کیمیا تنهایی معاون توسعه و منابع انسانی استانداری گیلان و جمعی از مسئولان استانی از مجتمع کارگاهی نیمه صنعتی پارک علم و فناوری گیلان در فشتام بازدید کرد.

در پایان این بازدید،معاون هماهنگی امور اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور در نشستی با حضور جمعی از مدیران استان شنونده دیدگاه های فعالان حوزه کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان شد.

این مجتمع کارگاهی یکی از ۹ مرکز تحت نظارت پارک علم و فناوری گیلان است که با مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار مترمربع ،دارای ۲۲ کارگاه نیمه صنعتی ،گلخانه و انبار بوده و در مجاورت شهرک صنعتی رشت واقع شده است .

در حال حاضر ۱۷ شرکت دانش بنیان و واحد فناور در این مجتمع فعال هستند.

 گفتنی است ؛ بازدید از منطقه آزاد انزلی ،حضور در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، بازدید از چند طرح تولیدی و صنعتی گیلان و همچنین بازدید از موزه میراث روستایی از برنامه های معاون هماهنگی امور اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور طی دو روز آتی خواهد بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان