Saturday، 13 July 2024 | شنبه، 23 تیر 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان به میزبانی گیلانیان از گردشگران به میزان میانگین جمعیت ثابت استان اشاره کرد و گفت: گردشگران در کنار گیلانیان از خدمات بخش بهداشت و درمان استفاده می کنند که توجه جدی به تقویت زیرساخت های این حوزه از مطالبات مردم محسوب می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز در نشست جمعی از اساتید، پزشکان، اعضای هیئت علمی و نمایندگان صنوف مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان با وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، سلامت را رکن و مولفه ای مهم در هر جامعه و کشوری برای نیل به توسعه یافتگی عنوان کرد و افزود: نبی مکرم اسلام (ص) ، سلامت و امنیت را از مهمترین نعمت های الهی برشمرده اند که برای همه ی جوامع و در هر زمانی بسیار گرانسنگ است.

وی به تلاش مستمر دولت و نظام جمهوری اسلامی در پرداختن به موضوع سلامت به عنوان مهمترین دغدغه مردم اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم وجود مشکلات بسیار در 4 دهه گذشته از دوره نظام جمهوری اسلامی، اقدامات موثری در ارتقای شاخص های حوزه درمان، بهداشت و سلامت صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در گیلان افزود: امیدوارم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تأمین انتظارات مردم استان و تحقق شاخص های مطلوب با اولویت بندی و اختصاص امکانات و تجهیزات و تامین نیروی انسانی مورد نیاز و با استفاده تلاش مستمر خدمتگزاران مردم در عرصه بهداشت و سلامت، بیش از پیش موفق و در جلب رضایت مردم سربلند باشند .

استاندار گیلان به بازدید  خود و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان 400 تختخوابی در حال احداث سایت لاکان رشت اشاره کرد و افزود: پروژه هایی دارای پیشرفت فیزیکی بالا از جمله بیمارستان 400 تختخوابی رشت جزو اولویت های مدیریت استان است که در تلاشیم تا با حمایت های اعتباری رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه  تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره برداری قرار گیرد.

دکتر زارع  به میزبانی گیلانیان از گردشگران به میزان جمعیت ثابت استان اشاره و خاطرنشان کرد: گردشگران در کنار گیلانیان از خدمات بخش بهداشت و درمان استفاده می کنند که توجه به تقویت زیرساخت های این حوزه از مطالبات مردم  و فعالان حوزه سلامت محسوب می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان