Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به بهره برداری از بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه صنعتی و تولیدی، گفت: با افتتاح این طرح ها برای بیش از ۵۷۰ نفر اشتغال زایی می شود.

فرهاد دلق پوش با اشاره به بهره برداری از ۲۸ واحد صنعتی و تولیدی گیلان در ایام دهه فجر، گفت: با بهره برداری از این واحدها برای ۵۷۹ نفر اشتغال زایی می شود.

وی با بیان اینکه برای اجرا و تکمیل این واحدها نیز بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است، گفت: تولید انواع قطعات و ظروف پلاستیکی و سینی مخصوص بانک نشا با سرمایه گذاری ۲۷ میلیارد تومانی و اشتغال زایی ۲۷ نفر یکی از این پروژه ها است.

دلق پوش واحد صنعتی تولید اسکلت فلزی سبک (LSF) دومین پروژه افتتاح امروز با حضور استاندار گیلان است، افزود: برای این واحد نیز ۲۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده و برای هشت نفر اشتغال زایی شده است.

وی ادامه داد: این اسلکت ها برای جایگزینی اسکلت های معمولی در انواع ساختمان ها بوده و هزینه آن در مقایسه با سازه های معمولی یکسان اما در برابر زلزله و حوادث مقاوم تر است.

رئیس سازمان صمت گیلان واحد تولیدی عایق حرارتی ژاکتی توربین حرارتی را سومین طرح افتتاحی امروز عنوان کرد، ادامه داد: این واحد دانش بنیان بوده و بیش از ۱۸ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

وی یاد آور شد: این واحد برای ۱۴ نفر اشتغال زایی کرده است.

رئیس سازمان صمت گیلان از رشد ۲۰ درصدی صدور پروانه های صنعتی در مقایسه با سال گذشته خبر داد و افزود: در ۱۰ ماهه امسال ۱۶۳ واحد پروانه بهره برداری اخذ شده که پیش بینی می شود طبق برنامه ریزی انجام شده تا انتهای سال این عدد به بیش از ۱۷۰ واحد تولیدی در گیلان برسد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان