Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه برخی طرح های نیمه تمام نتیجه عدم کار کارشناسانه است، گفت: نمایندگان مجلس تحول گرایی و ایده پردازی را جزو برنامه های خود قرار دهند.

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر نباید وارد بازی های سیاسی شوند، گفت: اداره کافی داشتن برای حل مشکلات، عدم وارد شدن در بازی های سیاسی و بهره مندی از ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شهرداری ها باید با فضاسازی درست محیط فرهنگی ناب قرآنی را به رخ گردشگران بکشند، گفت: برخی علایم و فضاسازی های شهری، مغایر با فرهنگ اسلامی ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: روحانیون باید در خدمت به مردم و جامعه پیشرو و پیشگام باشند و در حوزه های مختلف در کنار مردم و با مردم همراه ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان بر ضرورت پرورش منابع انسانی موثر در جوامع اسلامی و غیر اسلامی تاکید کرد و گفت: حوزه و آموزش و پرورش برای پرورش منابع انسانی موثر در تراز تمدن ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم بیان اقدامات خوب دولت سیردهم تاکید کرد و گفت: تولید در عرصه های مختلف تقویت شود و همه در این مسیر تلاش کنند.

آیت الله رسول ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به برخورداری از نعمت امنیت در کشور گفت: امروز بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران به واسطه اقتدار نیروهای مسلح و مرزبانان است.

آیت الله رسول فلاحتی ظهر ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم احداث راهدارخانه در مناطق صعب العبور تأکید کرد و گفت: نقش راهداران در بخش حمل ونقل و کاهش بحران در جاده ها غیرقابل انکار است.

آیت الله رسول ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه مسئولان باید نسبت به عملکرد خود در برابر مردم پاسخگو باشند، گفت: دشمن از کوچک ترین خطای ما سو استفاده می کند.

آیت الله ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به ظرفیت های استان برای صادرات تولیدات کشاورزی به کشورهای آسیای میانه گفت: باید بسترهای لازم برای بهره مندی از این ظرفیت ها فراهم شود.

آیت ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه میرزا کوچک از تبار اسلامیان و خط وی امتداد واقعه کربلا است، گفت: این اهداف باید به نسل جدید معرفی شود.

آیت الله رسول فلاحتی ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر لزوم اقدام جهادی برای حل مشکلات، گفت: مسئولان توجه به اقشار آسیب پذیر جامعه را در اولویت قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه بیانات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب در همه امور است، گفت: هدف قرار دادن دشمن و تقویت ارزش ها رویکرد جهاد تبیین است.

آیت ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه باید به یک وحدت رویه و همگرایی در برگزاری برنامه های فرهنگی برسیم، گفت: برنامه های کلان فرهنگی گیلان باید زیر نظر شورای فرهنگ عمومی ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: فرد انقلابی همواره با ظلم مبارزه می کند از طرفی گفتمان، رفتار و مواجهه طلبه با مردم در جامعه باید مد نظر استادان حوزه های علمیه باشد.

آیت ...

گیلانیان : آیت الله فلاحتی گفت: امروز آمریکایی ها ذلیل میادین شدند و ملت ایران انقلاب کردند تا عزیز الهی شوند و به جهانیان درس زندگی در سایه قران و عترت را تعلیم کنند آیت الله « رسول فلاحتی » در یادواره ۱۴۲شهید والامقام بخش کومله ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به ابلاغ رسالت الهی در غدیر خم توسط پیامبر گرامی اسلام، گفت: علاوه بر امت اسلامی سرنوشت بشریت در عید غدیر خم تعیین شد.

آیت الله ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به نقش پلیس در برقراری امنیت در عرصه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، گفت: نقش پلیس در رعایت هنجارها در جامعه باید هوشمندانه ومهربانانه باشد.

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه مسئولان از تجربیات سال گذشته برای رفع مشکلات باید استفاده کنند، گفت: مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام است.

گیلانیان : آیت الله فلاحتی با اشاره به ترور دانشمند ایرانی گفت: ترور شهید «محسن فخری زاده» مصداق بارز جنایت دولتی توسط رژیم صهیونیستی است.

آیت الله «رسول فلاحتی» امروز (شنبه، ۸ آذر) در دیدار فرمانده ارشد ناوگان ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به نبود نظارت کافی بر اجرای پروژه ها در این استان، گفت: مسئولان باید در انتخاب پیمانکاران دقت کنند.

آیت الله رسول فلاحتی ظهر چهارشنبه در ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان خواستار پاسخگویی مسئولان نسبت به نیازها و مشکلات مردم شد و گفت: حضور مسئولان در عرصه میدانی و کنار مردم، موجب آرامش جامعه می شود.

آیت الله رسول فلاحتی امروز ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم نگران افزایش قیمت کالاها و خدمات در پی افزایش بنزین هستند، گفت: اگر نظارتی بر افزایش قیمت کالاها نباشد، تریبون نماز جمعه ائمه این اقدام را محکوم ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان به تاسی ملت های دنیا از مردم ایران در ایستادگی مقابل قدرت های سلطه گر اشاره کرد و گفت: دفاع مقدس به ملت ایران آموخت ایستادگی و مقاومت تنها راه ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان،  آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و دکتر مصطفی ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: امروزه در سایه ولایت فقیه ، مودت و مروت در میان مردم، ایران شکوفاترین و بهترین دوران تاریخ خود را سپری می کند.

 آیت الله رسول فلاحتی در ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم واکاوی و بازخوانی حوادث سال ۸۸ و همچنین حضور حماسی مردم در ۹ دی ماه آن سال تأکید و خواستار تبیین این حوادث برای آحاد جامعه شد.

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه نباید مردم را ناامید کنیم اظهار کرد: مردم از ما فارع از هرگونه جناح و خط و سیاست، تنها کار می خواهند و همراه بودن از بسیاری از ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: در استان گیلان حدود ۱۰ عرفان کاذب و نوظهور به وجود آمده که مراکز  و افراد آنها رصد و  شناسایی شده اند.

آیت الله رسول فلاحتی امروز در ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان بر لزوم توجه ویژه مسئولان برای خروج صنایع استان از رکود تأکید کرد و گفت: همگرایی و انسجام بین مسئولان لازم و ضروری است.

آیت الله رسول فلاحتی ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه بصیرت یکی از مهمترین ویژگی عالمان است، گفت: عالم دارای بصیرت زمینه ساز آینده ای روشن برای هر جامعه ای است.

آیت الله رسول ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه در اجرای پروژه ها به مسائل فرهنگی و دینی توجه شود ، گفت: مسئولان باید در اجرای طرح ها و پروژه ها از نظرات و ایده های مردم ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان ایجاد انحراف در باورهای دینی و اعتقادات ملت ها به ویژه ایران را هدف اصلی دشمنان دانست که برای رسیدن به آن از همه ابزارها استفاده می کنند.

به گزارش ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به دلاورمردی های نیروهای مسلح در جنگ هشت ساله ، گفت: نیروهای مسلح در جنگ هشت ساله اقتدار نظام مقدس اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.

آیت الله ...

گیلانیان : امام جمعه رشت با بیان اینکه جامعه ای زنده است که مردمش روح مطالبه گری داشته باشند تصریح کرد: مسئولانی که در جوامع غیر مطالبه گر حضور دارند دور از اشتباه نیستند لذا باید گفت جامعه ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر برگزاری کرسی های اندیشی در دانشگاه ها افزود: برگزاری کرسی های آزاداندیشی در دانشگاه ها کم است و در این راستا دفاتر نهاد نمایندگی در دانشگاه ها پیگیری ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان مسائل اقتصادی و کمبود اشتغال جوانان را از مشکلات سال 96 خواند و گفت: در سال جدید امیدواریم مشکلات مذکور با تدبیر دولت و مسؤولان برطرف شود.

آیت الله زین ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه دوره کاملی از معارف، اخلاق و یکسری مسائلی که غرور را از انسان می زداید در نماز وجود دارد گفت: نماز امید را در جامعه زنده می کند. آیت الله زین ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: ایثارگری و جانفشانی رزمندگان در دوران دفاع مقدس سبب بقا، رشد و بالندگی انقلاب اسلامی شده است.

آیت الله زین العابدین قربانی امروز در همایش وحدت و همدلی رزمندگان ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن نشان دهنده وحدت در جامعه و پشتیبانی ملت ایران از نظام جمهوری اسلامی است.

آیت الله زین العابدین قربانی ظهر امروز در مراسم اقامه نماز ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان