Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان :رئیس سازمان صمت گیلان از اجرای طرح ملی کالابرگ در این استان خبر داد و گفت: همه دستگاه ها باید مشارکت حمایتی داشته باشند.تیمور پورحیدری بعدازظهر یکشنبه در نشست ستاد تنظبم بازار استان گیلان، با ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به رشد ۶۴ درصدی صدور کارت بازرگانی از ابتدای امسال تاکنون گفت: کارت های بازرگانی واگذار شده به افراد دیگر تعلیق می شوند.

تیمور پورحیدری بعد از ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به ثبت روزانه تخلفات صنفی و تولیدی در سامانه «سیمبا»، گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار نوروزی انجام می شود.

فرهاد دلق پوش صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به پرداخت دو هزار و ۱۸۷ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید از ابتدای امسال تاکنون در استان، گفت: ۵۷۳ میلیارد تومان به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به تشدید نظارت ها بر بازار توزیع و عرضه مرغ، گفت: از طریق اپلیکیشن و کد رهگیری مرغ از مبدا تا مقصد از مرحله کشتار تا توزیع، حمل ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان از احیای واحد های صنعتی راکد و نیمه راکد گیلان در سال جدید خبر داد و گفت: پیش بینی امسال ما اشتغالزایی برای هزار نفر از این طریق است.

فرهاد ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به بهره برداری از بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان طرح و پروژه صنعتی و تولیدی، گفت: با افتتاح این طرح ها برای بیش از ۵۷۰ نفر اشتغال زایی ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان گفت: فضای روانی و شایعات باعث پرمصرفی در اقلام اساسی و احتکار خانگی شده است.

فرهاد دلق پوش عصر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان لاهیجان که در محل فرمانداری این شهرستان ...

گیلانیان : به گفته رئیس سازمان صمت گیلان، : از ۷۰۰ تن سهمیه مرغ منجمد گیلان تاکنون ۵۸۴ تن توزیع شده که مابقی نیز به تدریج در ماه آینده، جهت حفظ تعادل به بازار تزریق می شود.

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه تولید یکی از داروهای ضد کرونا برای اولین بار در کشور و در گیلان آغازشده است، گفت: شرکت سبحان دارو که یکی از موفق ترین شرکت های بازار دارویی ...

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از تعریف ۱۱ پروژه صنعتی جدید در سال جهش تولید خبر داد و گفت: برای اجرای به موقع طرح ها نیازمند همکاری بیشتر بانک های ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به اجرای طرح های نظارتی مختلف برای جلوگیری از قاچاق کالا در این استان گفت: برخورد با قاچاقچیان کالا در استان گیلان تشدید می شود.

فرهاد دلق پوش ...

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت حبوبات در بازار گفت: مایحتاج مردم شامل مرغ، گوشت، خرما و روغن برای ماه مبارک رمضان تأمین شد.

فرهاد دلق ...

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از بهره برداری ۱۵۰ طرح صنعتی در گیلان خبر داد و گفت: برخی از این پروژه های صنعتی چند سال پیش جواز تاسیس دریافت کردند و هم ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به تولید روزانه ۶۰ هزار عدد ماسک در استان، گفت: ۸۷۵ هزار عدد ماسک و برخی اقلام بهداشتی به مراکز درمانی گیلان اهدا شد.

فرهاد دلق پوش عصر پنجشنبه در جمع ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به پرداخت ۲۵ میلیارد تومان تسهیلات به هشت پروژه، گفت: ۳۳ پروژه نیز از سوی بانک ها در دست بررسی است.

فرهاد دلق پوش صبح شنبه در ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان گفت: گیلان در بخش صنایع سلولزی از قطب های مهم کشور محسوب می شود که اشتغالزایی بالایی نیز به همراه دارد.

فرهاد دلق پوش در جمع خبرنگاران استان با بیان اینکه بازدید ...

گیلانیان : رئیس سازمان صمت گیلان با تأکید بر لزوم همکاری همه دستگاه ها در تأمین نیازهای اولیه مردم، گفت: ۱۰۰۰ واحد فروش فوق العاده و غرفه پاییزه در گیلان برپا شده است.

فرهاد دلق ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان