Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از اختصاص ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای دو پروژه بزرگ سد پلرود و تصفیه خانه طول لات رحیم آباد خبر داد و گفت: با اتمام این پروژه قطعاً ...

گیلانیان : حجت الاسلام صفری ملک میان بی تدبیری دولت در صدور مجوز سفرهای نوروزی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: حجم بالای سفرهای نوروزی باعث وخیم شدن اوضاع شهرها و تغییر رنگ بندی آن ها شد.

گیلانیان : حجت الاسلام صفری ملک میان با بیان اینکه حقوق بازنشستگان از ابتدای سال ۱۴۰۰ حدود ۲۵ درصد افزایش پیدا می کند گفت: مجلس درصدد پیشبرد هرچه بیشتر طرح همسان سازی حقوق و دستمزدها است. حجت الاسلام «محمد صفری ملک میان» شامگاه ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: کم کاری برخی از مدیران اجرایی که علت بخشی از آن به علت سلایق سیاسی اتفاق افتاد سبب کندی اجرای پروژه های عمرانی دو شهرستان رودسر و املش ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت اقتصادی گیلان گفت: نبض اقتصاد گیلان درست نمی زنند و لازم است مدیریت این بخش تحت مراقبت های ویژه باشد.

اسدالله عباسی ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه میزان درآمد خانوارهای گیلانی از میانگین کشوری پایین تر است گفت: استان گیلان از این لحاظ در قعر جدول قرار دارد.

اسدالله ...

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش مدیریت منابع آب، همه باید به هم کمک کنیم و کاستی ها را به گردن یکدیگر نیندازیم .

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پایین بودن سطح اشتغال واقعی در گیلان گفت: آمارهای ارائه شده در رابطه با اشتغال دروغ اند چون در گیلان حداقل 20 درصد بیکاری ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با انتقاد از عدو وجود زیرساخت های اشتغال در گیلان گفت: دولت نه تنها در گیلان شغلی ایجاد نکرده بلکه کارخانه های ما نیز در حال تعطیل شدن هستند.

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش از اختصاص دو هزار میلیارد ریال اعتبار برای تملک بخشی از زمین های نشانه گذاری شده در سایت سردار جنگل رودسر خبر داد.

اسداالله عباسی با اشاره به جلسه اخیر ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش از راه اندازی دستگاه سی .تی .اسکن بیمارستان شهید انصاری رودسر در یک ماه آینده خبر داد.

اسدالله عباسی بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه های عام المنفعه ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با انتقاد از عملکرد ضعیف مرکز تحقیقات فندق رودسر گفت: اقدامات مرکز تحقیقات فندق در مناطق اشکورات رودسر باید عملیاتی شود.

اسدالله عباسی ظهر امروز در نشست ...

اختصاصی گیلانیان : محمد مهدی رهبری گفت : ما از حیث توسعه عقب افتادیم و معیشت مردم آسیب دیده و اگر مورد رسیدگی قرار ندهیم ممکن است آن حالت قبلی خودشان را از دست بدهند.

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: واردات بی رویه برنج به کشور مانع از خرید برنج داخلی از کشاورزان شده است.

محمدمهدی رهبری املشی با اشاره به مشکل کشاورزان منطقه در ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست ها و برنامه های دولت یازدهم صنعت چای را شکوفا خواهد کرد.

محمد مهدی رهبری املشی عصر پنجشنبه در جمع چایکاران این ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۸۰۰ میلیارد تومان سود خالص افرادی است که چای را وارد کشور می کنند،گفت: این امر سبب شده تا این افراد با ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به خودکفایی صنعت چای داخلی اقدامی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

محمدمهدی رهبری املشی عصر امروز در جمع صنعتگران چای کشور ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش گفت: قانون صلاحیت ها را مشخص کرده و همه بنا به معیارهای قانونی موجود فرد اصلح را انتخاب می کنیم.

محمدمهدی رهبری املشی درخصوص ضرورت مشارکت حداکثری ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان