Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به وجود دردهای استخوانی به دلیل کاهش مصرف شیر در افراد اشاره کرد و گفت: گیلان بیشترین جمعیت دچار کمبود ویتامین D را دارد.

انوش برزیگر ظهر امروز ...

گیلانیان :  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: این استان از لحاظ تجهزات پزشکی، دارویی و بهداشتی دارای ظرفیت های خوبی است و می تواند با تهران و شهرهای بزرگ دیگر ایران برابری کند.

انوش ...

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ٰگفت: با توجه به آمار بالای سزارین و برای افزایش تمایل به زایمان طبیعی، این نوع زایمان در بیمارستان های گیلان همزمان با روز جهانی ماما به صورت رایگان انجام ...

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه سایت ۲۰۰ هکتاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارای مشکلات بسیار زیادی است، گفت: این مکان بهترین فضا برای دانشگاه علوم پزشکی و دانشگده های آن بوده که ...

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: فرانشیز بیمارستان های دولتی به 10 درصد رسیده است و به زودی این مصوبه اجرایی می شود.

انوش برزیگر امروز در حاشیه همایش آوای سلامت در مدرسه ...

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه باید در کسری اعتبارات در حوزه سلامت تجدید نظر شود، گفت: کسری اعتبار ۷ هزار میلیارد تومانی در حوزه سلامت نگران کننده است.

پروفسور ...

گیلانیان : انوش برزیگر شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران گیلان پیشگیری را بهتر از درمان دانست و اظهار کرد: شعار مذکور در بحران برف گیلان رعایت شده است.

وی از وجود 600 زن ...

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پیگیری پرداخت مطالبات معوقه کارکنان این نهاد در دولت یازدهم خبر داد.

حسن بهبودی ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی این شهر ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان