Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی گیلان برگزار شد گفت : هر جا پلیس حضور دارد مردم باید آنجا احساس آرامش ...

گیلانیان : در آستانه روز احسان و نیکوکاری استاندار گیلان با شرکت در شور نیکوکاری از عموم مردم برای مشارکت گسترده  در این مراسم دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلاندکتر نجفی در ...

گیلانیان : استاندار گیلان  در رودبار گفت: مردم بار دیگر با شرکت در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن وحدت ملی خود را در دفاع از انقلاب اسلامی ایران به نمایش می گذارند .

دکتر محمد علی ...

گیلانیان : استاندار گیلان در جمع اعضای شوراهای استان گیلان اعلام کرد: متاسفانه به دلیل اعمال سلیقه، امروز شهرداری ها متزلزل ترین مدیریت ها در کشور هستند.

محمد علی نجفی صبح پنج شنبه در جلسه ...

گیلانیان : استاندار از آمادگی گیلان برای میزبانی نخستین نشست هماهنگی منطقه ای پروژه مدیریت چند منظوره جنگل های هیرکانی خبر داد.

دکتر نجفی در نشست بررسی پیشرفت اجرای پروژه مدیریت چند منظوره جنگل های ...

گیلانیان : استاندار گیلان در بازدید از پروژه های آزاد راه رشت - قزوین و چهار خطه کردن محور منجیل - رودبار در روند اجرا و تکمیل این طرح ها قرار گرفت.

محمد علی نجفی ...

گیلانیان : استاندار گیلان با بیان اینکه در صنایع سنگین و در حوزه فولاد و پتروشیمی برنامه های خوبی در استان پیگیری می شود، گفت: با توجه به منابع محدود برای پتروشیمی استان به دنبال سرمایه گذار ...

گیلانیان : استاندار گیلان گفت : مذاکرات با قوه قضائیه برای کمک به داماش امید بخش بود .

دکتر محمد علی نجفی روز یکشنبه در حاشیه دیدار بسیج طلاب و روحانیون استان گیلان با آیت ...

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: هیچگاه حمایت ها و پشتیبانی های مردم این استان در دوران هشت سال دفاع مقدس ازاذهان فراموش نخواهد شد.

محمد علی نجفی شامگاه شنبه در نخستین نشست ستاد هماهنگی بزرگداشت ...

گیلانیان : سفیر چین در ایران با تأکید بر اینکه منطقه آزاد انزلی، کشاورزی و گردشگری گیلان فرصت های سرمایه گذاری خوبی دارد، گفت: بازرگانان چینی در کشاورزی، گردشگری و پروژه های عمرانی گیلان سرمایه گذاری می کنند.

یاهونگ ...

گیلانیان : استاندار گیلان با بیان اینکه 52 هزار نفر کشاورز با بدهی اندک در خط قرمز بانک های استان هستند گفت: بسیاری از اعتبارات بانک ها به 60 نفر در گیلان اختصاص داده شده است.

اختصاصی گیلانیان : استاندار گیلان در گردهمائی ائمه جمعه استان گفت :غفلت فرزندان استان است که از ظرفیت های شخصیت هایی همچون آیت ا... قربانی و دیگر علمای بزرگ گیلان در حوزه های دینی ، فرهنگی و ...

گیلانیان : دکتر محمد علی نجفی در این همایش  با اشاره به مشکلات تولید و اشتغال وصادرات گفت : صادرات رابطه مستقیمی با امر رقابت دارد.

وی افزود : صادرات کلید توسعه و اقتصاد است ...

گیلانیان : نشست مشترک استاندار گیلان و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور در خصوص توسعه ی ظرفیت های منطقه ی آزاد تجاری و صنعتی بندرانزلی برگزار شد .

دکتر محمدعلی نجفی در این نشست که مدیر عامل ...

گیلانیان : استاندار گیلان در دیدار با گروهی از سرمایه گذاران سوئدی گفت: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید، اولویت برنامه ها بهبود وضعیت معیشت مردم و توجه به اقتصاد است.

محمدعلی ...

اختصاصی گیلانیان : به قرار اطلاع موثق محمد علی نجفی در جلسه هیئت دولت از میان کاندیداها به عنوان استاندار گیلان برگزیده شد محمدعلی نجفی متولد سال 1335 آستانه اشرفیه و دارای مدرک دکترای مدیریت استراتژیک و سابقه معاونت استانداری گیلان ، ...

اختصاصی گیلانیان : به قرار اطلاع موثق قرار است روز یکشنبه حکم استانداری گیلان به نام محمد علی نجفی ، معاون برنامه ریزی و اداری مالی اسبق استانداری گیلان صادر شود .

همین منبع افزود ، معاون ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان