Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان گفت : نعمت ها و پتانسیل های خدادادی سرزمین گیلان بی نظیر بوده و گیلان در همه زمینه های اصلی سرمایه گذاری، جزو 10 استان برتر دارای مزیت است.

به گزارش ...

گیلانیان : استاندار گیلان امروز در نامه ای به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی از آنان خواست به مناسبت روز خبرنگار به نحو مطلوب از تلاشگران عرصه آگاهی بخشی جامعه قدردانی کنند.

متن نامه ...

گیلانیان : استاندار گیلان گفت : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حل مشکلات تلفن ثابت مسکن مهر رشت 150 میلیارد ریال اختصاص داد.

دکتر نجفی با اشاره به اینکه در نشست دیشب وی و مجمع ...

 گیلانیان : رتبه ی بیکاری بهبود یافته است اما راضی نیستم /ستاد تسهیل امور سرمایه گذاری و کار آفرینی تشکیل می شود

استاندار گیلان در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با اشاره به بهبود ...

گیلانیان : استاندار گیلان بابیان اینکه چهارمین سرشماری عمومی کشاورزی همزمان با سراسر کشور از پنجم مهر ماه در گیلان آغاز می شود گفت : این سرشماری با هدف جمع آوری اطلاعات ساختاری و پایه ای در ...

گیلانیان : دکتر محمد علی نجفی صبح امروز پس از شرکت درکارگروه تخصصی شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه ی اقتصادی گفت : در این نشست سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان سازمان مسئول منطقه ی ...

گیلانیان : استاندار گیلان همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با جمعی از این جلوه های ایثارو مقاومت ملت ایران دیدار کرد .

در این نشست با تجلیل از شکیبایی و مقاومت ...

گیلانیان : ستاندار گیلان گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اواخر هفته جاری به استان گیلان سفر می کنند.

محمد علی نجفی عصر امروز در جمع مدیران و فرمانداران شهرستان های گیلان ...

گیلانیان : استاندار گیلان که به دعوت رسمی سازمان همکاری های بین المللی ژاپن جایکا به همراه هیئتی از سازمان حفاظت محیط زیست ، در این کشور حضور دارد از سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی ژاپن برای ...

گیلانیان : استاندار گیلان در کارگروه حمایت از واحدهای تولیدی استان گفت : اتمام طرح های نیمه تمام در استان نیازمند همکاری بیشتر بانکهاست .

دکتر محمد علی نجفی افزود : ماموظف هستیم از منابع ...

گیلانیان : 2 طرح عمرانی و ورزشی با حضور استاندار گیلان با 21 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه در رضوانشهر به بهره برداری رسید.

صبح امروز با حضور دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان، معاونان ...

گیلانیان : استاندار گیلان در دیدار با هیئت سرمایه گذاری ترکیه از احداث و راه اندازی کارخانه تولید MDF توسط سرمایه گذاران ترکیه ای در این استان خبر داد.

محمد علی نجفی ظهر امروز در ...

گیلانیان : استاندار گیلان از بدهی ۱۶۸۰ میلیارد تومانی استان در بخش بانکی خبر داد و گفت: بخشی از این بدهکاری ها مربوط به کارخانجات چای، طرح های زودبازده و مشکلات ایجاد شده در سال های اخیر ...

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: کمبود فضا، تجهیزات و تسهیلات مناسب حلقه مفقوده توسعه شرکت های دانش بنیان گیلان است.

محمدعلی نجفی عصر شنبه در دیدار با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در رشت ...

گیلانیان  : استاندار گیلان گفت: فعال شدن واحدها و شهرک های صنعتی، در کاهش آمار بیکاری موثر است به شرطی که شرایط لازم مانند استقرار امکانات زیربنایی برای سرمایه گذاری فراهم شود.

ˈمحمدعلی نجفیˈ عصر ...

گیلانیان : با حضور استاندار گیلان ۱۵۴ پرو‍‍ژه مخابراتی در سراسر استان با ۳۹۱ میلیارد و ۷۲۴ میلیون ریال سرمایه گذاری در هفته ارتباطات به بهره برداری رسید.

محمدعلی نجفی عصر امروز در افتتاح پروژه ...

گیلانیان : استاندار گیلان در مراسم گرامیداشت روز ارتباطات وروابط عمومی با اشاره به اینکه امرور ارتباطاتی موفق است که هوشمندانه و آگاهانه باشدبا تیبین نقش ووظایف روابط عمومی هابه عنوان چشم بینا و پیشانی هر سازمان ...

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت : باتوجه به اینکه در فصل کشاورزی قرار داریم ، تأمین کامل سوخت مورد نیاز کشاورزان بسیار اهمیت دارد .

گیلانیان : محمدعلی نجفی عصر امروز در جمع خبرنگاران نتایج نشست امروز خود با وزیر راه و شهرسازی در تهران را تشریح کرد.

وی اظهار کرد: در این نشست وزیر راه و تمام معاونان وی ...

گیلانیان : برای نخستین بار در کشور سامانه الکترونیکی آموزش مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی در گیلان با حضور استاندار در مرکز آموزش و پژوهش رونمایی شد .

دکتر نجفی در این مراسم ضمن تبریک ...

گیلانیان : دکتر نجفی در دیدار با معاون آب ، خاک و صنایع وزارت جهاد کشاورزی گفت : با استفاده از اعتبارات فایناس طرح تجهیز و نوسازی 55 هزار هکتار از شالیزارهای گیلان در مدت 3 سال ...

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست با جمعی از هنرمندان با  تاکید براینکه اقتصاد پویا و محرک  نیازمند رسیدن به استقلال فرهنگی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است  گفت : حضور هنرمندان در عرصه های فرهنگی و ...

گیلانیان : استاندار گیلان تاکید کرد: آنانی که نیاز ندارند ، بر حسب کرامت خویش برای دریافت یارانه نقدی ثبت نام نکنند.

ˈمحمدعلی نجفیˈ روز شنبه در نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی استان گیلان با محوریت پیام ...

گیلانیان : محمدعلی نجفی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی ترافیک گیلان با تاکید بر حضور گردشگران در تمام ایام سال در استان اظهار کرد: حضور مسافر و گردشگر در تمام فصل های سال در گیلان را ...

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: تمام بدهی بازنشستگان گیلان در سال های 92، 91 و سال های ماقبل آن که از بودجه استانی استفاده می کردند پرداخت شده است.

محمدعلی نجفی ظهر امروز در ...

گیلانیان : استاندار گیلان پس از تاکیدات صورت گرفته در شورای اداری پنجم اسفندماه مبنی بر اینکه، مدیران موظفند تا پایان سال برنامه هایشان را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان ارائه دهند؛ امروز نیز در نامه ...

گیلانیان : جبران خسارات واحدهای آسیب دیده در برف سنگین ماه گذشته در نشست مشترک استاندار گیلان و رئیس بیناد مسکن انقلاب اسلامی بررسی شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان دکتر نجفی ...

گیلانیان : دکترمحمدعلی نجفی، استاندار گیلان در جلسه شورای اداری گیلان که عصر امروز( 5 اسفند) در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد با گرامیداشت پنجم اسفند، روز مهندس و یاد و خاطره شهدای مهندس حوزه هسته ...

گیلانیان : نماینده عالی دولت در گیلان گفت : مقابله با کم آبی در سال زراعی جدید در استان، نیازمند مدیریت مصرف و صرفه جویی است .

ˈ محمدعلی نجفی ˈ در نشست ستاد مدیریت مصرف آب ...

گیلانیان : استاندار گیلان با بیان اینکه ۱۷۵۰ میلیارد تومان بدهی به شبکه بانکی استان که از سال های گذشته باقی مانده است، گفت: ۶۵۰ میلیارد تومان از این مطالب مربوط به بدهی کارخانجات چای است.

گیلانیان : استاندار گیلان ظهر امروز با حضور در خانه شبانه روزی پرورشگاه مژدهی رشت در فضایی گرم و صمیمی در ضیافت نهار کودکان این پرورشگاه حضور یافت و از آنان دلجویی کرد .

دکتر ...

گیلانیان : نماینده عالی دولت در گیلان در دیدار وزیر روابط بین الملل و اقتصاد آستراخان روسیه، بر لزوم گسترش روابط تجاری با آستاراخان روسیه تاکید کرد.

ˈمحمدعلی نجفیˈ روز یکشنبه در این دیدار افزود: ...

گیلانیان : استاندار گیلان از روند توزیع سبدکالای حمایتی در استان بازدید کرد و به مردم اطمینان خاطرداد روند توزیع این کالاها بهبود می یابد و در این زمینه نگرانی نداشته باشند

دکتر محمد علی ...

گیلانیان : براساس برآوردهای اولیه برف سنگین هفته گذشته 507 میلیارد تومان به گیلان خسارت زد.

دکتر محمدعلی نجفی امروز گفت: برف شدید هفته گذشته به گیلان در حوزه ی معابر بین شهری ، تاسیسات ...

گیلانیان : جلسه بررسی آخرین وضعیت مناطق برفی گیلان با حضور محمد علی نجفی ، استاندار گیلان و محمد باقر نوبخت ، معاون نظارت رهبردی رئیس جمهور برگزار شد

دکتر محمدعلی نجفی دراین نشست با بیان ...

گیلانیان : استاندار گیلان صبح امروز از جاده اصلی شرق گیلان و مناطق برفی بخش چابکسر بازدید کرد.

دکتر محمدعلی نجفی نماینده عالی دولت در گیلان در بازدید از مناطق برفگیر چابکسر در گفتگو با ...

گیلانیان : دکتر محمد علی نجفی عصر امروز در این بازدید که بدون اطلاع قبلی از مناطق برف گیر در شهرستانهای فومن شفت و رشت انجام شد. ضمن بررسی روند خدمت رسانی فرمانداران و دستگاههای اجرایی در ...

گیلانیان : محمد علی نجفی ، نماینده عالی دولت در گیلان از افتتاح 759 پروژه عمرانی ، هفت هزار و 336 واحد مسکن مهر و 237 واحد مسکن مهر کمیته امداد در استان خبر داد .

گیلانیان : استاندار گیلان با بیان اینکه بیمارستان فوق تخصصی کودکان ۱۷ شهریور رشت ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: این بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی در هفته سلامت افتتاح می شود.

 محمدعلی نجفی عصر امروز در ...

گیلانیان : استاندار گیلان با اشاره به مطالبات 10 میلیارد تومانی چایکاران گفت: با توجه به تامین اعتبار این مبلغ، سازمان چای پرداخت مطالبات چایکاران را از روز شنبه آغاز کند.

دکتر محمدعلی نجفی استاندار ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان