Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان حاشیه نشینی را یک دغدغه مهم اجتماعی دانست و تاکید کرد: برای جلوگیری از حاشیه نشینی باید تصمیمات و قدم های جدی برداشته شود.

سردار عزیزاله ملکی در جلسه شورای ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: از ابتدای امسال یک هزار و ۴۰۰ شبکه جعل و کلاهبرداری در استان شناسایی و ۹۵۲ نفر متخلف دستگیر شده اند.

سردار عزیزالله ملکی روز شنبه در مراسم بزرگداشت ...

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به تشکیل قرارگاه امام علی (ع) در راستای برگزاری انتخابات در پلیس استان، گفت: فعالیت های انتخاباتی توسط پلیس رصد می شود.

 سردار عزیزالله ملکی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: ورود خودروها به این استان از رودبار سه برابر افزایش یافته است.

سردار عزیزاله ملکی در حاشیه بازدید از وضعیت ورود خودروها به گیلان در رودبار گفت:  طرح نوروزی پلیس ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه دفاع از ارزش های انقلاب از اولویت های پلیس است، گفت: پلیس با ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

سردار عزیزالله ملکی عصر ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به توقیف ۵۷۳ دستگاه خودرو از ابتدای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این استان خبر داد و گفت: ۳ هزار و ۴۸۴ راننده متخلف نیز جریمه ۵۰۰ هزار تومانی ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف زمین خواری میلیاردی در رودسر، گفت: دو متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار عزیزاله ملکی در این باره اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به فعالیت ۱۰ هزار مأمور این نیروی در ایام نوروز در استان، گفت: با هرگونه مزاحمت برای مردم و اخلال در امنیت عمومی برخورد قاطع می شود.

سردار ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان از اجرای مرحله اول طرح تشدید مبارزه با اراذل و اوباش موسوم به «طرح شهید پاینده» در سطح استان خبر داد و گفت: سلب آسایش و امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است.

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان از برگزاری یادواره ۴۴۵ شهید دفاع مقدس و مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی این استان خبر داد .

سردار محمدرضا اسحاقی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در رشت، اظهار ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: پیش بینی می شود در اربعین امسال، حدود 20 هزار نفر از زائران خارجی اربعین با گذر از مرز زمینی آستارا، رهسپار کربلای معلی شوند.

سردار محمدرضا اسحاقی پس از پایان ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اهمیت مسیر چابکسر در شهرستان رودسر در حوزه مبارزه با موادمخدر، گفت: ۵۰ درصد از موادمخدر ورودی از استان مازندران به گیلان در این مسیر کشف می شود.

سرتیپ ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت:در حوزه حوادث رانندگی با افزایش 4 درصدی فوتی ها روبه رو بودیم که 36 درصد جانباختگان در جاده های شهری و 64 درصد جانباختگان در محورهای روستایی و فرعی دچار سانحه شده ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان از افزایش 17 درصدی کشف کالای قاچاق از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این استان خبر داد.

سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در جلسه سازماندهی قرارگاه مبارزه ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان در خصوص سرقت از بانک تجارت شعبه صدا و سیمای رشت، گفت: کوتاهی نسبت به تهیه ابزار نگه داری و انتقال پول توسط بانک ها از عواملی است که به فرصت طلبان ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: آمادگی و آگاهی اجتماعی موجب جلوگیری از به ثمر رسیدن اقدام ها و اهداف دشمنان می شود.

سردار محمدرضا میرحیدری بعد از ظهر امروز در جمع کارکنان انتظامی گیلان با اشاره ...

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان از کسب رتبه نخست رسیدگی به پرونده های قضایی توسط این دادگستری در کشور خبر داد.

احمد سیاوش پور عصر امروز در دیدار با سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی گیلان با ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه وجود کالاهای چینی و بی کیفیت بی حرمتی به مردم ما است، گفت: برخی از مسئولان در مبارزه با قاچاق کالا و در برخورد با سودجویان بی توجه هستند.

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: ارائه خدمت صادقانه و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی جزو وظایف و رسالت پلیس است.

سردار محمدرضا میرحیدری امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر با تسلیت سوگواری ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: مقابله با هنجارشکنی های اخلاقی و اجتماعی جهاد اکبر بوده و ماموران نیروی انتظامی باید در این امر تلاش کنند.

سردار محمدرضا میرحیدری پیش از ظهر امروز در نشست خبری و ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: دشمن به دنبال عفت زدایی، تغییر باورها و تبدیل هنجارها به ناهنجاری ها در جامعه است.

سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه علم روز موجب کاهش زمان رسیدگی به پرونده های قضایی شده است، گفت: آمار جرایم خشن در گیلان پایین است.

سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در آزمون کارآگاهی ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان گفت: هتک حیثیت و نشر اکاذیب، مزاحمت اینترنتی و برداشت اینترنتی مهم ترین جرایم سایبری در گیلان است.

سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی انتظامی گیلان با تبریک ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان به دوازدهم فروردین روز «جمهور اسلامی» اشاره کرد و گفت: 12 فروردین روز تثبیت انقلاب اسلامی و وحدت ملی ایرانی هاست.

سردار محمدرضا میرحیدری بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان یکی از مطالبات مهم مردم از پلیس را در حوزه امنیت اخلاقی عنوان کرد و گفت: ایجاد امنیت اخلاقی اولویت پلیس گیلان است.

سردار محمدرضا میرحیدری بعد از ظهر امروز در نشست ...

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان گفت: ریشه مستقیم و غیر مستقیم پرونده های قضایی گیلان در سه موضوع املاک، اسناد و مواد مخدر است.

احمد سیاوش پور بعد از ظهر امروز در دیدار با فرمانده انتظامی ...

گیلانیان به نقل از پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: ظرفیت آموزش و پرورش برای ارتقاء سطح امنیت جامعه استفاده شود. سردار محمدرضا میرحیدری در نشست با مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، با بیان اینکه نقش ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان از انهدام 9 لابراتوار تولید شیشه و کشف یک هزار و 209 لیتر مواد پیش ساز مواد مخدر در مدت پنج سال گذشته در این استان خبر داد.

ابراهیم قائد ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان از توقیف 28 تن چای فاسد از دو دستگاه تریلی و یک دستگاه خاور در لنگرود خبر داد.

ابراهیم قائدرحمتی عصر امروز در جلسه انتظامی گیلان اظهار کرد: ماموران انتظامی ...

گیلانیان : ابراهیم قائدرحمتی عصر امروز در نخستین جلسه ساماندهی طرح های سالم سازی ساحل دریا و تفرجگاه های گیلان اظهار کرد: حفظ و حراست از نعمت دریا بر تمام جامعه واجب است.

وی اجرای ...

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان به برخورد پلیس با برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال در میدان ها و خیابان ها اشاره کرد و گفت: مراسم چهارشنبه آخر سال کوچه محور برگزار شود.

ابراهیم قائدرحمتی ظهر ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان