Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان چگونگی تغییر و یا حذف «پسوند و پیشوند نام های خانوادگی» در این استان را اعلام کرد.

قاسم روحانی فر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 30 هزار کارت ...

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان گفت: بر اساس اسناد به ثبت رسیده در سامانه این اداره کل نرخ ازدواج در گیلان ۷.۲ درصد است در حالی که این آمار در کل کشور حدود ۷.۶ درصد ...

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان با اشاره به ثبت ۱۵ هزار و ۹۱۸ ولادت در هفت ماه نخست سال جاری در این استان، گفت: اسامی ائمه بیشترین انتخاب برای نوزادان گیلانی است.

قاسم روحانی فر پیش ...

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان گفت: با صدور 704 هزار و 343 کارت ملی هوشمند توانستیم 81 درصد از واجدین شرایط کل استان را پوشش داده و از این حیث به مقام چهارم در کشور دست ...

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان از ثبت هشت هزار و ۶۴۷ مورد واقعه ولادت طی چهارماهه نخست سال جاری در این استان خبرداد و گفت: اسم ائمه اطهار(ع) بیشترین اسامی انتخابی برای نوزادان گیلانی است.

قاسم ...

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان گفت: از ابتدای سال۹۶ تا پایان بهمن ماه جاری ۱۵۵ هزار و ۸۶۵ فقره شناسنامه جدید برای شهروندان گیلانی صادر شده است.

قاسم روحانی فر پیش از ظهر سه شنبه در ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان به رواج بی بندوباری در محیط های استکبارزده اشاره کرد و گفت: ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه موجب استحکام بنیان خانواده می شود.

آیت الله زین العابدین قربانی امروز در ...

گیلانیان : مدیرکل ثبت احوال گیلان گفت: ثبت طلاق شهرهای چالوس، عباس آباد، نور و رامسر استان مازندران در شهرستان رودسر انجام می شود و این امر موجب افزایش آمار طلاق در رودسر شده است.

قاسم ...

گیلانیان : زاهد خندستانی، مدیرکل ثبت احوال گیلان با بیان اینکه جمعیت، بحث بسیار مهم و از جنبههای مختلف قابل بررسی است، اظهار کرد: یکی از ارکان شکل گیری کشور جمعیت آن کشور است.

وی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان