Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه نسخه مدیریتی کشور غلط است، گفت: فسادهای زیاد در نظام بروکراسی اداری کشور نشان دهنده این است که نسخه مدیریتی غلط است.

حجت ...

گیلانیان : نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: بنا داریم امسال در لایحه بودجه ۱۴۰۱ برای منابع مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور یک تقویت ویژه داشته باشیم.

حجت الاسلام ...

گیلانیان : عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه امروز کشور در شرایط فوق العاده سختی است، گفت: در بازار ما روغن نباتی وجود ندارد یا نهاده های دامی وجود نداشته یا برخی نهاده ها به قیمت ...

گیلانیان : صفری ملک میان ضرورت جلوگیری از فرارهای مالیاتی را از جمله اهدافی که مجلس یازدهم درصدد اجرای آن است خواند و گفت: ساختار نظام مالیاتی کشورمان دچار اشکالاتی است که باید رفع شود.

حجت الاسلام «محمد ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه ساختار مالیاتی کشور دچار مشکل است، گفت: قانون اصلاح مالیات در دستور کار مجلس قرار دارد.

حجت الاسلام محمد صفری صبح جمعه ...

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس به روزرسانی برخی قوانین را خواستار شد و گفت: بازنگری در قانون انتخابات شوراها امری ضروری است.

حجت الاسلام والسلمین محمد صفری ملک میان با بیان اینکه عملکرد ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس می گوید در شرایط تحریمی، منابع بانک ها و سرمایه گذاران داخلی بهترین ابزار برای تسریع و تکمیل پروژه های اقتصادی و عمرانی در کشور است.

اسدالله ...

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس بر افزایش تولید چای برای خودکفایی کشور تاکید کرد و گفت: تولید چای خشک ایران به 20 هزار تن رسیده است.

محمدمهدی رهبری املشی امروز در رودسر ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان