Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: این نهاد حمایتگر قصد دارد با تصویب طرحی میزان مناسب سازی محیط های شهری و مسکونی در گیلان را برای معلولان و افراد ناتوان جدی تر نظارت کند.

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: در سال گذشته ۳۶ هزار پرونده طلاق توسط دادگستری به این سازمان معرفی شده که تعداد آن به طور نگران کننده ای در حال افزایش است.

محمدرضا پارسی ظهر امروز در سخنرانی پیش ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه تامین مسکن معلولان از جمله برنامه های دولت است گفت: ۲۰ واحد مسکونی معلولان امروز (۲۷ تیر) به مناسبت هفته بهزیستی در گیلان افتتاح خواهد شد.

محمد رضا پارسی، ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان گفت:در گیلان ۲۴ هزار نفر واجد شرایط دریافت مستمری هستند که تنها به ۱۲ هزار نفر پرداخت می شود.

محمدرضا پارسی در نشست با تشکل ها و انجمن های معلولین استان که ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان از شناسایی 44 هزار و 500 نفر معلول در این استان خبر داد و گفت: 17 هزار و 400 نفر معلول ذهنی در گیلان شناسایی شده اند که از این تعداد، 12 هزار ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: ۱۵ هزار و ۲۷۱ کودک در ۴۹۰ مهدکودک زیر نظر سازمان بهزیستی استان گیلان آموزش دیده و نگهداری می شوند.

محمدرضا پارسی با اشاره به اینکه در استان گیلان 15 هزار ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان از راه اندازی مرکز حمایتی کودکان کار و خیابانی با همکاری شهرداری در شهر رشت خبر داد.

محمدرضا پارسی با اشاره به وجود کودکان کار در جامعه اظهار کرد: امسال تفاهمنامه راه ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان از گسترش فعالیت شورای مشارکت های مردمی در راستای کمک بیشتر به مددجویان در این استان خبر داد.

محمدرضا پارسی عصر امروز در نخستین گردهمایی معتمدان عضو شورای مشارکت های مردمی بهزیستی ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان از وجود 80 هزار معلول در این استان خبر داد و گفت: حدود 44 هزار نفر معلول زیرپوشش بهزیستی استان هستند.

محمدرضا پارسی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز در ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه 104 خانواده چند معلوله در سطح استان شناسایی شده است، گفت: همه خانواده های چند معلولی که فاقد مسکن هستند تا پایان سالجاری صاحب مسکن می شوند.

محمدرضا پارسی ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان از استقرار یک هزار و 600 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری زکات فطره مردم در این استان خبر داد.

محمدرضا پارسی ظهر امروز در جلسه بهزیستی گیلان با تبریک ...

گیلانیان : رشت-مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه تاکنون ۸۴ کودک کار در رشت شناسایی شده اند، گفت: ۹۵ درصد کودکان کار استان گیلان مهاجر بوده و از سایر استان ها هستند.

محمد رضا پارسی در همایش ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به اقدامات حمایتی سازمان بهزیستی از کودکان گفت: ۵۴۰ کودک بدسرپرست و بی سرپرست گیلان در خانواده های دیگر جایگزین شدند.

محمدرضا پارسی در نشست خبری با اصحاب رسانه که ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: به منظور ارتقای توانایی و شکوفایی استعداد جامعه معلولان استان کانون فرهنگی هنری جامعه معلولان در گیلان تشکیل می شود.

محمدرضا پارسی ظهر امروز در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره موسیقی ...

گیلانیان : محمدرضا پارسی، مدیرکل بهزیستی گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ آذر، روز جهانی معلولان گفت: در مجموع ۳۶ هزارو 867 نفر معلول تحت پوشش بهزیستی گیلان قرار دارند.

 وی با بیان اینکه در ...

گیلانیان : محمدرضا پارسی ظهر امروز در جریان بازدید آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان و محمدعلی نجفی استاندار این استان از آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت تعداد سالمندان این استان را 285 ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: یک میلیون نفر از خدمات بهزیستی گیلان بهره مند قرار دارند.

حسین نحوی نژاد عصر امروز در مراسم افتتاح تالار فرشتگان آسایشگاه سالمندان و معلولان غرب گیلان در جمع ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان از تکمیل بانک اطلاعات خیران استان در این نهاد خبر داد.

حسین نحوی نژاد صبح امروز در جریان برگزاری هشتمین همایش قدردانی از خیران گیلان با محوریت نیکوکار این استان ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان به عدم همخوانی اعتبارات تخصیصی استانی و کشوری با فعالیت های این سازمان اشاره کرد و گفت: بیش از 153 فعالیت در برنامه ها و اهداف بهزیستی تعریف شده است.

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان از اجرای طرح توانمندسازی سالمندان روستایی با آموزش مهارت های تغذیه ای و حرکتی در این استان خبر داد.

حسین نحوی نژاد ظهر امروز در جلسه شورای سالمندان گیلان با ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه بهزیستی در حوزه ناهنجاری های رفتاری کودکان، تربیت فرزندان و اعتیاد به بانوان در مساجد مشاوره می دهد، گفت: مسائل مانند همسر آزاری و کودک آزاری در این طرح ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان با تشریح برنامه های هفته بهزیستی در استان از واگذاری ۵۴ واحد مسکونی در ۱۴ شهرستان همزمان با هفته بهزیستی خبر داد.

حسین نحوی نژاد، مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان ...

گیلانیان : مدیرکل سازمان بهزیستی گیلان با اشاره به ۸۰۰ باب مسکن در حال ساخت برای مددجویان بهزیستی استان، گفت: این تعداد مسکن از ۱۵ درصد تا ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

حسین نحوی نژاد صبح ...

گیلانیان : مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: یکی از اهداف مهم بهزیستی رسیدگی به امور زنان و خانواده است و بانوان کارمند در بهزیستی نقش عمده ای در انجام امور و رفع مسائل و مشکلات اقشار تحت پوشش ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان